Capri
Amalfi
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Capri Amalfi

Trasa promowa Capri Amalfi łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. NLG obsługuje swoje połączenia do 3 razy dzien, Positano Jet 3 razy dzien & Alicost posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 63 połączeń promowych tydzien na trasie Capri Amalfi pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Capri do Amalfi?

Czas przeprawy promowej z Capri do Amalfi wynosi około 58m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Capri do Amalfi i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Capri do Amalfi?

Cena promu z Capri do Amalfi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Capri do Amalfi wynosi 73 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Capri a Amalfi?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Capri do Amalfi. Są to
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alicost

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Capri do Amalfi?

Zarezerwuj promy z Capri do Amalfi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Capri do Amalfi?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Capri do Amalfi z
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alicost

Czy można zabrać samochód na prom z Capri do Amalfi?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Capri do Amalfi z
  • NLG

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Capri do Amalfi?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Positano Jet

Jak daleko jest Amalfi od Capri?

Odległość pomiędzy Capri a Amalfi wynosi około 22 mil morskich.

Capri - Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.


Amalfi - Przewodnik

Miasto Amalfi jest największym miastem na wybrzeżu Amalfi w prowincji Solerno we Włoszech. Miasto leży nad Zatoką Solerno u podnóża Monte Cerreto i przy ujściu głębokiego wąwozu. Miasto, a także wiele innych miast wzdłuż wybrzeża Amalfi, takich jak Ravello i Positano zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pierwsza wzmianka o miesie byla w 6 wieku, i wkrótce potem uzyskało znaczenie jako moc morskia, z handlem zboża z sąsiadami, sól z Sardynii i niewolników z wnętrza, a nawet drewna, w zamian za złote dinary z Egiptu i Syrii, w celu zakupu bizantyjskiego jedwabiu, na odsprzedawanie na Zachodzie. Amalfi ma długą historię z dwoma byłymi klasztorami, ktore zostaly przekształcone na hotele, Luna Convento w drugiej dekadzie 19 wieku i Kapucynów Convento w 1880 roku. Sławni odwiedzających Amalfi to kompozytor Richard Wagnera i dramaturga Henryka Ibsena, obaj zakończyli prace podczas pobytu w Amalfi.

Sezonowe trasy wodolotami łączyć kurorty na wybrzeżu Sorrento oraz Pozzuoli, Ischia, Procida, Neapol, Torre Annunziata (Pompei), Ercolano (Herkulanum), Capri, Salerno, Agropoli (Paestum) i Palinuro na Cilento.


Capri do Amalfi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
NLG 09:45 10:35 50 minuty Codzienność
Positano Jet 11:15 12:15 1 godzina Codzienność
Positano Jet 15:10 16:10 1 godzina Codzienność
NLG 15:45 16:40 55 minuty pon., wt., śr., czw., pt., niedz.
Alicost 16:25 17:55 1 godzina 30 minuty Codzienność
Alicost 17:00 18:15 1 godzina 15 minuty Codzienność
NLG 17:15 18:15 1 godzina Codzienność
Positano Jet 18:00 19:00 1 godzina Codzienność
Alicost 18:50 19:55 1 godzina 5 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.