Positano do Capri Prom

Positano Capri trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. NLG obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 25 minuty gdy Alilauro serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 50 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Positano Capri pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Positano - Capri Armatorzy Promowi

  • NLG
    • 7 przeprawy w tygodniu 25 min
    • Uzyskaj cenę
  • Alilauro
    • 7 przeprawy w tygodniu 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Positano Capri

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Positano Przewodnik

Positano to miejscowość położona na wybrzeżu Amalfi, w regionie Kampania, we Włoszech. Wioska jest głównie w enklawie w górach wiodących w dół do wybrzeża. Jest to byla osada rybacka, a teraz widnieje jako popularny, a raczej elegancki ośrodek, słynie z hoteli i butików. Każdy cal ziemi jest ceniony; budynki są ułożone jeden nad drugim na stromych zboczach i tereny otwarte są intensywnie uprawiane, owoce i warzywa kwitnie w żyznej glebie wulkanicznej. W regionie, gdzie skaliste klify schodzą prosto do wody, Positano jest niezwykła, ponieważ ma kilka ciemnych i żwirowych plażz. Istnieje kilka naprawdę tanich opcji w Positano, ale wybór jedzenia jest szeroki i powinno być coś dla każdego. Restauracje sa z tyłu plaży, ale jeśli atmosfera jest zbyt głośna i turystyczna dla ciebie, spróbuj wyjsc wyzej dla spokojniejszego miejsca.

Z portu plywaja promy do Capri, Amalfi i Salerno.

Capri Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.