Castellammare di Stabia
Amalfi
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Castellammare di Stabia Amalfi

Trasa promowa Castellammare di Stabia Amalfi łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Alilauro obsługuje swoje połączenia do 8 razy tydzien, NLG 7 razy tydzien & Seremar posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 22 połączeń promowych tydzien na trasie Castellammare di Stabia Amalfi pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Castellammare di Stabia do Amalfi?

Czas przeprawy promowej z Castellammare di Stabia do Amalfi wynosi około 2h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Castellammare di Stabia do Amalfi i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Castellammare di Stabia do Amalfi?

Cena promu z Castellammare di Stabia do Amalfi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Castellammare di Stabia do Amalfi wynosi 128 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Castellammare di Stabia a Amalfi?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Castellammare di Stabia do Amalfi. Są to
  • Alilauro
  • NLG
  • Seremar

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Castellammare di Stabia do Amalfi?

Zarezerwuj promy z Castellammare di Stabia do Amalfi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Amalfi od Castellammare di Stabia?

Odległość pomiędzy Castellammare di Stabia a Amalfi wynosi około 8 mil morskich.

Castellammare di Stabia - Przewodnik

Stabia znajduje sie w prowincji Neapol w regionie Kampania, na poludniu Wloch. Miasto jest obok starozytnego rzymskiego miasta Stabiae, ktory zostalo zniszczone przez wybuch wulkanu Wezuwiusz w 79 n.e. Wykopaliska rzymskich willi zachowane przez wybuch Wezuwiusza sa obecnie w toku. Starozytne znaleziska archeologiczne Stabie, wraz z wspaniala architektura, licznymi kosciolami i wspanialymi dzielami sztuki, starego centrum miasta sprawiaja, ze Castellammare di Stabia jest idealne miejscem na relaksujacy urlop dla milosnikow kulturalnych oraz niesamowitych plaz.

Obecnie port jest uzywany do statkow handlowych, turystycznych i rybackich. Istnieja takze stocznie. Port jest trzecim co do wielkosci w Kampanii po Neapolu i Salerno. Promy moga byc brane do Capri i Sorrento.


Amalfi - Przewodnik

Miasto Amalfi jest największym miastem na wybrzeżu Amalfi w prowincji Solerno we Włoszech. Miasto leży nad Zatoką Solerno u podnóża Monte Cerreto i przy ujściu głębokiego wąwozu. Miasto, a także wiele innych miast wzdłuż wybrzeża Amalfi, takich jak Ravello i Positano zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pierwsza wzmianka o miesie byla w 6 wieku, i wkrótce potem uzyskało znaczenie jako moc morskia, z handlem zboża z sąsiadami, sól z Sardynii i niewolników z wnętrza, a nawet drewna, w zamian za złote dinary z Egiptu i Syrii, w celu zakupu bizantyjskiego jedwabiu, na odsprzedawanie na Zachodzie. Amalfi ma długą historię z dwoma byłymi klasztorami, ktore zostaly przekształcone na hotele, Luna Convento w drugiej dekadzie 19 wieku i Kapucynów Convento w 1880 roku. Sławni odwiedzających Amalfi to kompozytor Richard Wagnera i dramaturga Henryka Ibsena, obaj zakończyli prace podczas pobytu w Amalfi.

Sezonowe trasy wodolotami łączyć kurorty na wybrzeżu Sorrento oraz Pozzuoli, Ischia, Procida, Neapol, Torre Annunziata (Pompei), Ercolano (Herkulanum), Capri, Salerno, Agropoli (Paestum) i Palinuro na Cilento.


Castellammare di Stabia do Amalfi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
NLG 08:20 10:50 2 godziny 30 minuty Codzienność
Seremar 09:00 11:50 2 godziny 50 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.