Seremar
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Seremar

Seremar obsługuje połączenia pomiędzy oszałamiającym półwyspem Sorrento i wzdłuż całego niesamowitego wybrzeża Amalfi. Podczas podróży będziecie mogli podziwiać niezrównane widoki idyllicznej linii brzegowej Włoch jako nowoczesnej floty Seremara w portach Sorrento, Capri, Amalfi, Positano i Castellammare Di Stabia podczas rejsów.

Działająca od 2016 r., Nowa flota zapewnia wygodne przejazdy dla wszystkich swoich pasażerów, posiadając w pełni wykwalifikowaną załogę obsługującą podróżnych i promy wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia.

Każdy statek w flocie ma 140 miejsc na zewnątrz i 145 objętych opcji do wyboru. Oznacza to, że możesz wybierać między pławieniem się w cudownej pogodzie, widokiem na morze lub schronieniem przed słońcem w warunkach chłodnych w pomieszczeniach. Na pokładzie znajdziesz również bar, toaletę i muzykę podczas

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Seremar harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.