Capri do Sorrento Prom

Capri Sorrento trasa promowa laczy Zatoka Neapol z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. SNAV obsluguje swoje polaczenia do 18 razy dzien, NLG 14 razy tydzien, Alilauro 12 razy dzien & Caremar posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Istnieje polaczenie 36 przeplyniec dzien na polaczeniu Capri Sorrento pomiedzy Zatoka Neapol i Wlochy oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Capri do Sorrento Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Wloch.

Capri - Sorrento Armatorzy Promowi

 • SNAV
  • 18 Przeprawy Dziennie 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • NLG
  • 14 przeprawy w tygodniu 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Alilauro
  • 12 Przeprawy Dziennie 20 min
  • Uzyskaj cenę
 • Caremar
  • 4 Przeprawy Dziennie 20 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Capri Sorrento

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Capri Sorrento to samochod + 1 pasazer.

Capri Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.

Sorrento Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento jest niezwykle popularnym kurortem, który cieszy się doskonałą lokalizacją wybrzeża. Miastu udaje się dobrze poradzić sobie z napływem turystów każdego lata, zachowując zadziwiająco dystyngowany i spokojny. Sorrento jest bardzo wyrafinowane miasto znajduje odzwierciedlenie w jakości turystyki związane sprzedanych towarów w lokalnych sklepach z pamiątkami, z tendencją do większości pamiątki być dość wysokim standardzie. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Duomo (katedra), które dominuje w panoramie Sorrento i stoi dumnie wzdłuż Corso Italia. Znajduje się na Piazza San Antonio, Basilica di San Antonino jest kolejna atrakcją jak 15th-wieczny Sedil Dominova i Villa Comunale w Chiesa di San Francesco, który słynie z olśniewający krużgankami 14th wieku. Alternatywnie, goście powinni złożyć wizytę na Piazza della Vittoria, który jest blisko Marina Grande, a jednocześnie z widokiem na zatokę przed Sorrento Tutaj nie dość rywalem tych z Villa Comunale, nadal są dość specyficzne i warto delektując.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.