Prom Capri do Neapol

Trasa promowa Capri Neapol łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SNAV Aliscafi obsluguje swoje polaczenia do 8 razy dzien, NLG 9 razy dzien & Caremar posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 20 połączeń promowych dzien na trasie Capri Neapol pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Capri - Neapol

Średnia cena promu Capri Neapol

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Capri - Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.