Capri
Neapol
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Capri Neapol

Trasa promowa Capri Neapol łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. SNAV Aliscafi obsługuje swoje połączenia do 8 razy dzien, NLG 10 razy dzien, Caremar 3 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 25 połączeń promowych dzien na trasie Capri Neapol pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Capri do Neapol - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Capri do Neapol?

Czas przeprawy promowej z Capri do Neapol wynosi około 53m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Capri do Neapol i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Capri do Neapol?

Cena promu z Capri do Neapol może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Capri do Neapol wynosi 84 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Capri a Neapol?

Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Capri do Neapol. Są to
  • SNAV Aliscafi
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Capri do Neapol?

Zarezerwuj promy z Capri do Neapol poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Capri do Neapol?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Capri do Neapol z
  • SNAV Aliscafi
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Czy można zabrać samochód na prom z Capri do Neapol?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Capri do Neapol z
  • SNAV Aliscafi
  • NLG
  • Caremar

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Capri do Neapol?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • SNAV Aliscafi
  • NLG
  • Caremar

Jak daleko jest Neapol od Capri?

Odległość pomiędzy Capri a Neapol wynosi około 16 mil morskich.

Capri - Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.


Capri do Neapol Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Caremar 05:40 06:55 1 godzina 15 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 08:05 08:55 50 minuty pon., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 09:05 09:55 50 minuty pon., pt., sob., niedz.
Caremar 09:40 11:05 1 godzina 25 minuty Codzienność
NLG 09:53 10:43 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 10:10 11:00 50 minuty pon., pt., sob., niedz.
Caremar (Hydrofoil) 10:20 11:20 1 godzina Codzienność
NLG 10:40 11:30 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
NLG 11:35 12:25 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 12:10 13:00 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
NLG 12:40 13:30 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
NLG 13:45 14:35 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
Caremar 14:30 15:50 1 godzina 20 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 14:50 15:40 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
NLG 15:25 16:15 50 minuty pon., sob., niedz.
Caremar (Hydrofoil) 15:38 16:28 50 minuty Codzienność
NLG 16:30 17:20 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 17:10 18:00 50 minuty pon., niedz.
NLG 17:55 18:45 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 18:10 19:00 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
NLG 18:45 19:35 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 19:10 20:00 50 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
Caremar (Hydrofoil) 20:17 20:57 40 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.