Laser Capri
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Laser Capri

Lasar Capri to włoski operator, który zapewnia promy z Zatoki Neapolitańskiej na wyspę Capri przez cały rok. Oferują oni 5 różnych tras promowych na Capri, w tym z Sorrento na Capri, z Portici na Capri, z Torre del Greco na Capri, z Seiano na Capri i z Piano di Sorrento na Capri.

Obecnie na pokład promów mogą wchodzić wyłącznie pasażerowie piesi. Pasażerowie mogą zabrać na pokład rowery w cenie 5 euro w każdą stronę. Zwierzęta domowe mogą również podróżować z Lasar Capri za 5 € w każdą stronę. Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na wejście na pokład.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Laser Capri i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Laser Capri. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.