Piano di Sorrento
Capri
Promy do Zatoka Neapol
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Piano di Sorrento Capri

Piano di Sorrento Capri polaczenie laczy Włochy z Zatoka Neapol. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Laser Capri. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 35 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Piano di Sorrento Capri zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Zatoki Neapol.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Piano di Sorrento do Capri?

  Czas przeprawy promowej z Piano di Sorrento do Capri wynosi około 35m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Piano di Sorrento do Capri i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Piano di Sorrento a Capri?

  Jest 1 operator promowy dla Piano di Sorrento do Capri i jest to
  • Laser Capri
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Piano di Sorrento do Capri?

  Zarezerwuj promy z Piano di Sorrento do Capri poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Capri - Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.