Sorrento
Castellammare di Stabia
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sorrento Castellammare di Stabia

Trasa promowa Sorrento Castellammare di Stabia łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 5 przewoźników. SNAV obsługuje swoje połączenia do 6 razy tydzien, Alilauro 7 razy tydzien, Seremar 7 razy tydzien, NLG 7 razy tydzien & Alilauro Gruson posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 33 połączeń promowych tydzien na trasie Sorrento Castellammare di Stabia pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Czas przeprawy promowej z Sorrento do Castellammare di Stabia wynosi około 31m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sorrento do Castellammare di Stabia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Cena promu z Sorrento do Castellammare di Stabia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Sorrento do Castellammare di Stabia wynosi 20 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sorrento a Castellammare di Stabia?

Istnieje 5 popularnych operatorów promowych dla Sorrento do Castellammare di Stabia. Są to
  • SNAV
  • Alilauro
  • Seremar
  • NLG
  • Alilauro Gruson

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Zarezerwuj promy z Sorrento do Castellammare di Stabia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Sorrento do Castellammare di Stabia z
  • NLG
  • Alilauro Gruson

Czy można zabrać samochód na prom z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Sorrento do Castellammare di Stabia z
  • NLG

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Sorrento do Castellammare di Stabia?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG

Jak daleko jest Castellammare di Stabia od Sorrento?

Odległość pomiędzy Sorrento a Castellammare di Stabia wynosi około 6 mil morskich.

Sorrento - Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento znajduje się w Camania w południowych Włoszech i wychodzi na Zatokę Neapolitańską. Istnieje wiele niesamowitych widokow z miasta w kierunku Neapolu, Wezuwiusza i zdluz Capri. Ponieważ jest blisko do Neapolu i Pompei i na południowo wschodnim krańcu linii kolejowej Circumvesuviana, Sorrento jest bardzo popularne wśród turystów. Miasto jest również na Amalfi Drive, który jest 80 km wąska droga, która następuje wysokie klify wybrzeża nad Morzem Tyrreńskim, między Sorrento i Amalfi. Oprócz pięknych miast i wsi wzdłuż drogi, sama droga jest popularną atrakcją turystyczną ze względu na przepiękne widoki.

Samo miasto nie ma wiele atrakcji do zaoferowania i dlatego jest głównie uzywane przez turystów jako baza wypadowa do zwiedzania okolic. Jednak, Kościóła San Francesco z 14 wieku, z kwiecistym klasztorem, jest warty odwiedzenia. Jest też mały ogród obok kościoła, który ma wspaniałe widoki na Zatokę Neapolitańską i jest dobrym miejscem, aby zatrzymać się na trochę w ciszy i spokoju. Na południe od Corso Italia znajduje się średniowieczna katedra, a więcej z historii miasta można zobaczyć w Muzeum Correale, w pobliżu dworca.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.


Castellammare di Stabia - Przewodnik

Castellammare de Stabia, zazwyczaj dalej tylko Stabia, znajduje sie w prowincji Neapol w regionie Kampania, na poludniu Wloch.Miasto lezy nad Zatoka Neapolitanską, okolo 30 kilometrow na poludnie od Neapolu. Stabia znajduje sie w poblizu starozytnego rzymskiego miasta Stabie ktory zostal zniszczony w 79 przez wybuch wulkanu Wezuwiusz. Starozytne znaleziska archeologiczne Stabie, wraz z wspaniala architektura, licznymi kosciolami i wspanialymi dzielami sztuk, starego centrum miasta sprawiaja, Castellammare di Stabia idealne miejsce na relaksujacy urlop dla tych, ktorzy lubia troche wycieczek kulturalnych i niesamowite plaze.

Z miejskiego portu, odplywaja promy na Capri i Sorrento. Wraz z ruchem pasazerskim, port jest takze uzywany do komercyjnego transportu ladunkow i statkow rybackich.Port jest rowniez trzeci co do wielkosci port w Kampanii po portach Neapol i Salerno.


Sorrento do Castellammare di Stabia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Alilauro Gruson 17:55 18:05 10 minuty Codzienność
Seremar 18:10 19:00 50 minuty Codzienność
NLG 18:35 19:20 45 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.