Alilauro
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Alilauro

Alilauro jest wiodącą firmą morską w dziedzinie szybkich połączeń. Jej długa historia morska rozpoczęła się w 1944 roku od intuicji Agostino Lauro, założyciela, który stworzył pierwszy idealny most między Zatoką Nàpols a kontynentem.

Jej siedziba znajduje się w Nàpols, w ultranowoczesnym centrum Volaviamare, a dzięki setkom pracowników można znaleźć szeroką gamę miejsc w całych Włoszech: od wysp Zatoki Nàpols do półwyspu Sorrento, od wybrzeża Amalfi do półwyspu Sorrento. Arxipèlag Eòlic - z flotą 46 statków, niedawno zmodernizowanych i o zmniejszonym wpływie na środowisko, firma zmierza ku coraz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Świat Alilauro charakteryzuje się również prawdziwym postępem w dziedzinie budowy statków, zdolnym zagwarantować wydajność i skuteczność w zwykłym i nadzwyczajnym utrzymaniu jednostek. Alilauro spogląda z dumą na siedem lat istnienia firmy rodzinnej, zrodzonej z wartości jej założyciela, przekazanych trzeciemu pokoleniu rodziny Lauro, ale będącej w stanie przewidzieć przyszłość połączeń morskich.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Alilauro i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Alilauro. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Alilauro routes and ports

Alilauro opinie klientów

 • "Rejs Castellammare di Stabia i Capri"

  Wszystko w porządku miła i pomocna obsługa na statku.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ALILAURO Polecam rejs Forio-Neapol"

  To był nasz trzeci rejs z Alilauro i po raz kolejny wszystko było w porządku, sprawna i miła obsługa.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ALILAURO Polecam rejs Sorrento-Ischia"

  Firma Alilauro godna polecenia, nie mam żadnych uwag

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wszystko ok"

  wszystko ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.