COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alilauro

Alilauro to włoska firma promowa z długoletnią tradycją z siedzibą w Zatoce Neapolitańskiej, oferująca przeprawy promowe pomiędzy Neapolem, Sorrento,Wyspami Liparyjskimi i pięknymi wyspami Capri i Ischia na Morzu Tyrreńskim.

W 1944 roku Agostino Lauro wypłynął swoim statkiem o nazwie "Freccia del Golfo" z Ischia do Capri i w ten sposób ustanowił trasę turystyczną między tymi dwoma pięknymi wyspami. Dwadzieścia dwa lata później rozszerzył swoją flotę poprzez zakup trzech małych wodolotów; dzisiaj Alilauro dysponuje ponad trzydziestoma promami.

Alilauro, prowadzony obecnie przez syna Agostino, Salvatore,to spółką holdingowa która zatrudnia ponad pięciuset pracowników i współpracowników, przewożących ponad trzy miliony pasażerów rocznie.

Ich flota składa się z dużych katamaranów, jednokadłubowców i nowoczesnych wodolotów(przeznaczonych tylko dla pasażerów pieszych), z bezpłatnym bezprzewodowym internetem dostępnym na pokładzie "Celestina Lauro". Każdy prom wyposażony jest w obszerną strefę miejsc siedzącyh, pozwalająca na komfortową I przyjemną podróż do jednego z najbardziej malowniczych regionów Włoch.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Alilauro i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Alilauro. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Alilauro

Alilauro opinie klientów

 • "ALILAURO Polecam rejs Forio-Neapol"

  To był nasz trzeci rejs z Alilauro i po raz kolejny wszystko było w porządku, sprawna i miła obsługa.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ALILAURO Polecam rejs Sorrento-Ischia"

  Firma Alilauro godna polecenia, nie mam żadnych uwag

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wszystko ok"

  wszystko ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń