Alilauro

Alilauro to włoska firma promowa z długoletnią tradycją z siedzibą w Zatoce Neapolitańskiej, oferująca przeprawy promowe pomiędzy Neapolem, Sorrento,Wyspami Liparyjskimi i pięknymi wyspami Capri i Ischia na Morzu Tyrreńskim.

W 1944 roku Agostino Lauro wypłynął swoim statkiem o nazwie "Freccia del Golfo" z Ischia do Capri i w ten sposób ustanowił trasę turystyczną między tymi dwoma pięknymi wyspami. Dwadzieścia dwa lata później rozszerzył swoją flotę poprzez zakup trzech małych wodolotów; dzisiaj Alilauro dysponuje ponad trzydziestoma promami.

Alilauro, prowadzony obecnie przez syna Agostino, Salvatore,to spółką holdingowa która zatrudnia ponad pięciuset pracowników i współpracowników, przewożących ponad trzy miliony pasażerów rocznie.

Ich flota składa się z dużych katamaranów, jednokadłubowców i nowoczesnych wodolotów(przeznaczonych tylko dla pasażerów pieszych), z bezpłatnym bezprzewodowym internetem dostępnym na pokładzie "Celestina Lauro". Każdy prom wyposażony jest w obszerną strefę miejsc siedzącyh, pozwalająca na komfortową I przyjemną podróż do jednego z najbardziej malowniczych regionów Włoch.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Alilauro operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Alilauro harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Alilauro trasy