Alilauro

Alilauro to włoska firma promowa z długoletnią tradycją z siedzibą w Zatoce Neapolitańskiej, oferująca przeprawy promowe pomiędzy Neapolem, Sorrento,Wyspami Liparyjskimi i pięknymi wyspami Capri i Ischia na Morzu Tyrreńskim.

W 1944 roku Agostino Lauro wypłynął swoim statkiem o nazwie "Freccia del Golfo" z Ischia do Capri i w ten sposób ustanowił trasę turystyczną między tymi dwoma pięknymi wyspami. Dwadzieścia dwa lata później rozszerzył swoją flotę poprzez zakup trzech małych wodolotów; dzisiaj Alilauro dysponuje ponad trzydziestoma promami.

Alilauro, prowadzony obecnie przez syna Agostino, Salvatore,to spółką holdingowa która zatrudnia ponad pięciuset pracowników i współpracowników, przewożących ponad trzy miliony pasażerów rocznie.

Ich flota składa się z dużych katamaranów, jednokadłubowców i nowoczesnych wodolotów(przeznaczonych tylko dla pasażerów pieszych), z bezpłatnym bezprzewodowym internetem dostępnym na pokładzie "Celestina Lauro". Każdy prom wyposażony jest w obszerną strefę miejsc siedzącyh, pozwalająca na komfortową I przyjemną podróż do jednego z najbardziej malowniczych regionów Włoch.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Alilauro i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Alilauro. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Alilauro