Prom Neapol do Ischia

Trasa promowa Neapol Ischia łączy Włochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Medmar obsługuje swoje połączenia do 3 razy dzien, Alilauro 11 razy dzien, Caremar 7 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 6 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 27 połączeń promowych dzien na trasie Neapol Ischia pomiędzy Włochy i Zatoka Neapol.

Przewoźnicy Promowi - Neapol - Ischia

Średnia cena promu Neapol Ischia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Ischia to samochod + 1 pasażer.

Ischia - Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.