Neapol do Ischia Prom

Neapol Ischia trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Medmar obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 30 minuty gdy Caremar serwis operuje do 7 razy dziennie trwajacym od 1 godz 30 min.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Neapol Ischia pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Neapol do Ischia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Zatoki Neapol.

Neapol - Ischia Armatorzy Promowi

  • Medmar
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Caremar
    • 7 Przeprawy Dziennie 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Neapol Ischia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Ischia to samochod + 2 pasazerów.

Ischia Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.