Pozzuoli do Ischia Prom

Pozzuoli Ischia trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Medmar obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Caremar serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 55 min.

To daje 56 przeplyniecia tydzien na trasie Pozzuoli Ischia pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pozzuoli do Ischia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Zatoki Neapol.

Pozzuoli - Ischia Armatorzy Promowi

  • Medmar
    • 5 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Caremar
    • 3 Przeprawy Dziennie 55 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pozzuoli Ischia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pozzuoli Ischia to samochod i 2 pasazerów.

Pozzuoli Przewodnik

Pozzuoli to miasto na półwyspie i Phlegrean znajduje się w prowincji Neapol w włoskim regionie Kampania. Miejscowość ta znana jest z dziwnego zjawiska zwanego bradyseism: aktywności wulkanicznym, napędzany przez ciśnienie gazów podziemnych sprawiaja wzrost i upadek miasta w stosunku do poziomu morza.

Jedną z głównych atrakcji w mieście jest Macellum Pozzuoli, który był budynkiem rynku rzymskiej kolonii Pozzuoli. Kiedy po raz pierwszy wydobyto w 18 wieku, posąg Serapisa doprowadziło do blednego okreslenia miasta jako miasto Serapeum lub Świątynia Serapisa. Promenada jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście o każdej porze dnia i jest centrum nocnego zycia Phlegraean. Na promenadzie znajdziecie bary, restauracje, pizzerie i najfajniejsze kluby w mieście.

Z miejskiego portu, promy wyplywaja do Ischia, Casamicciola i Procida.

Ischia Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.