COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Medmar

Medmar obsługują liczne trasy promowe w Zatoce Napoli łączące wyspy Ischia, Procida i Ponza z głównym lądem Włoch.

Założona ponad pół wieku temu, Medmar jest jednym z wiodących w regionie firm promowych i przewozi około 1,8 mln pasażerów i ponad 500.000 pojazdów rocznie z imponującą flotą nowoczesnych promów.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Medmar i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Medmar. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Medmar

Medmar opinie klientów

 • "Rejs Neapol Ischia "

  Rejs przebiegał sprawnie, można było spędzić go w klimatyzowanej sali lub na górnym pokładzie podziwiając widoki. Załadunek i rozładunek profesjonalny .polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Wszystko OK.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Problem z infolinią"

  Byłbym zadowolony z usług Medmar, gdyby nie zmiana rezerwacji promu powrotnego z wyspy Ischia. Otóż zadzwoniła do mnie pracownica infolinii Medmar, z informacją, że mój rejs Casamicciola - Pozzuoli jest odwołany i prom odpływa 50 minut później. Po telefonicznej zmianie rezerwacji, okazało się w porcie Casamicciola, że mojej nowej rezerwacji nie ma, a dotychczasowa została skasowana. Po kilkuminutowej rozmowie postanowiono, że jednak wpuszczony będę z rodziną na pokład, tylko dlatego, że udowodniłem opłacenie podróż przelewem. Niestety sytuacja ta obnaża brak kompetencji pracownicy infolinii Medmar.

  Przeczytaj Więcej Zwiń