COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ischia - Neapol jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Ischia - Neapol

  • 11 przeprawy w tygodniu 1 godzina 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 12 Przeprawy Dziennie 1 godzina
  • Uzyskaj cenę
  • 7 Przeprawy Dziennie 1 godzina 20 min
  • Uzyskaj cenę
  • 6 Przeprawy Dziennie 1 godzina
  • Uzyskaj cenę

Prom Ischia do Neapol

Trasa promowa Ischia Neapol łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Medmar obsluguje swoje polaczenia do 11 razy tydzien, Alilauro 12 razy dzien, Caremar 7 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 6 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 27 połączeń promowych dzien na trasie Ischia Neapol pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Ischia - Przewodnik

Ischia jest włoska wyspa położona na Morzu Tyrreńskim i leży na północnym krańcu Zatoki Neapolitańskiej. Ischia jest największą z Wysp Phlegrean i ma około 10 km ze wschodu na zachód i 7 km z północy na południe. Wyspa wulkaniczna jest prawie całkowicie pokryta przez góry z najwyższym punktem na 788 metrów nad poziomem morza.

Przemysł turystyczny wyspy jest głównie oparty na swoich źródłach termalnych, gorących źródeł i błota wulkanicznego, które są spowodowane przez aktywności wulkaniczna wispy. Wyspa jest popularna wśród wielu turystów z Europy i Azji. Niezależnie od termalnego kąpieliska jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia na wyspie. Zamek Aragoński (Castello Aragonii) został zbudowany na skale w pobliżu wyspy w 474 roku pne i jest dziś najczęściej odwiedzanym zabytkiem na wyspie, która jest dostępna przez tunel wzdłuż której znajduje się mała kaplica poświęcona przez świętego Jana Józefa Drogi Krzyżowej.

Z portu odpływają promy do Neapolu, Pozzuoli i Procida.