Sorrento
Positano
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sorrento Positano

Trasa promowa Sorrento Positano łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Seremar obsługuje swoje połączenia do 14 razy tydzien, NLG 3 razy dzien, Positano Jet 14 razy tydzien & Alilauro Gruson posiada polaczenia do 5 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Sorrento Positano pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Sorrento do Positano?

  Czas przeprawy promowej z Sorrento do Positano wynosi około 48m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sorrento do Positano i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Sorrento do Positano?

  Cena promu z Sorrento do Positano może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Sorrento do Positano wynosi 65 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sorrento a Positano?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Sorrento do Positano. Są to
  • Seremar
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alilauro Gruson
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sorrento do Positano?

  Zarezerwuj promy z Sorrento do Positano poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Sorrento do Positano?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Sorrento do Positano z
  • Seremar
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alilauro Gruson
 • Czy można zabrać samochód na prom z Sorrento do Positano?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Sorrento do Positano?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Positano Jet
 • Jak daleko jest Positano od Sorrento?

  Odległość pomiędzy Sorrento a Positano wynosi około 6 mil morskich.

Sorrento - Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento znajduje się w Camania w południowych Włoszech i wychodzi na Zatokę Neapolitańską. Istnieje wiele niesamowitych widokow z miasta w kierunku Neapolu, Wezuwiusza i zdluz Capri. Ponieważ jest blisko do Neapolu i Pompei i na południowo wschodnim krańcu linii kolejowej Circumvesuviana, Sorrento jest bardzo popularne wśród turystów. Miasto jest również na Amalfi Drive, który jest 80 km wąska droga, która następuje wysokie klify wybrzeża nad Morzem Tyrreńskim, między Sorrento i Amalfi. Oprócz pięknych miast i wsi wzdłuż drogi, sama droga jest popularną atrakcją turystyczną ze względu na przepiękne widoki.

Samo miasto nie ma wiele atrakcji do zaoferowania i dlatego jest głównie uzywane przez turystów jako baza wypadowa do zwiedzania okolic. Jednak, Kościóła San Francesco z 14 wieku, z kwiecistym klasztorem, jest warty odwiedzenia. Jest też mały ogród obok kościoła, który ma wspaniałe widoki na Zatokę Neapolitańską i jest dobrym miejscem, aby zatrzymać się na trochę w ciszy i spokoju. Na południe od Corso Italia znajduje się średniowieczna katedra, a więcej z historii miasta można zobaczyć w Muzeum Correale, w pobliżu dworca.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.


Positano - Przewodnik

Piękne włoskie miasto Positano znajduje się wzdłuż słynnego włoskiego wybrzeża Amalfi i jest uważany przez wielu turystów za jedno z najbardziej malowniczych nadmorskich kurortach wszystkich włoskich. Goście Positano Jeśli pamiętać, że miasto ma wiele stromych uliczek i więcej niż sprawiedliwego podziału JEJ klatkach schodowych, w wielu pastelowych kolorowych domów stłoczonych na wzgórzu tuż przy plaży, konkurują ze sobą na najlepszy widok na morze. Chociaż turystyka stała się dość integralną Positano, miasto nie uda się zachować elementy z przeszłości, kiedy to był trochę jeżyn niż małej wiosce rybackiej.Miasto jest niezaprzeczalnie bardzo szczególny, wyjątkowy i "prawdziwe" część Kampanii, chluby dramatyczne klify-przytulanie dróg, popularne beachfronts i niektóre z najlepszych widoków To jest prawdopodobne, aby kiedykolwiek doświadczenia. Oprócz plaż i sportów wodnych, innych atrakcji znajdują się rejsy wzdłuż wybrzeża Amalfi, bardzo piękną zatokę Salerno i wybór szlaków turystycznych, z bardzo atrakcyjnym boczną ścieżką łączącą klifu na plażę i wielka plaża Fornillo plaż.

Promy do Amalfi, Capri i Salerno odejść od portu miasta


Sorrento do Positano Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 04/12/2023 a 10.12.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
NLG 11:00 11:30 30 minuty pon., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.