COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Seiano - Sorrento jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Seiano - Sorrento

  • 7 Sailings Weekly 25 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 5 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 20 min
  • Get price

Prom Seiano do Sorrento

Trasa promowa Seiano Sorrento łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. NLG obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Alilauro 4 razy tydzien & Seremar posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych tydzien na trasie Seiano Sorrento pomiędzy Włochy i Włochy.

Sorrento - Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento jest niezwykle popularnym kurortem, który cieszy się doskonałą lokalizacją wybrzeża. Miastu udaje się dobrze poradzić sobie z napływem turystów każdego lata, zachowując zadziwiająco dystyngowany i spokojny. Sorrento jest bardzo wyrafinowane miasto znajduje odzwierciedlenie w jakości turystyki związane sprzedanych towarów w lokalnych sklepach z pamiątkami, z tendencją do większości pamiątki być dość wysokim standardzie. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Duomo (katedra), które dominuje w panoramie Sorrento i stoi dumnie wzdłuż Corso Italia. Znajduje się na Piazza San Antonio, Basilica di San Antonino jest kolejna atrakcją jak 15th-wieczny Sedil Dominova i Villa Comunale w Chiesa di San Francesco, który słynie z olśniewający krużgankami 14th wieku. Alternatywnie, goście powinni złożyć wizytę na Piazza della Vittoria, który jest blisko Marina Grande, a jednocześnie z widokiem na zatokę przed Sorrento Tutaj nie dość rywalem tych z Villa Comunale, nadal są dość specyficzne i warto delektując.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.