Amalfi
Sorrento
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Amalfi Sorrento

Trasa promowa Amalfi Sorrento łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Seremar obsługuje swoje połączenia do 6 razy tydzien, NLG 5 razy dzien, Alilauro Gruson 2 razy dzien & Alicost posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 11 połączeń promowych dzien na trasie Amalfi Sorrento pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Amalfi do Sorrento?

Czas przeprawy promowej z Amalfi do Sorrento wynosi około 1h 07m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Amalfi do Sorrento i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Amalfi do Sorrento?

Cena promu z Amalfi do Sorrento może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Amalfi do Sorrento wynosi 73 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Amalfi a Sorrento?

Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Amalfi do Sorrento. Są to
  • Seremar
  • NLG
  • Alilauro Gruson
  • Alicost

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Amalfi do Sorrento?

Zarezerwuj promy z Amalfi do Sorrento poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Sorrento od Amalfi?

Odległość pomiędzy Amalfi a Sorrento wynosi około 13 mil morskich.

Amalfi - Przewodnik

Amalfi to miejscowosc i gmina w prowincji Salerno, w regionie Kampania, we Wloszech, na zatoce Salerno. Znajduje sie przy ujsciu glebokiego wawozu, u stop Monte Cerreto (1315 metrow), otoczona klifami i nadmorska sceneria. Amalfi jest glownym miastem na wybrzezu, na ktorym sie znajduje, o nazwie Costiera Amalfitana (Wybrzeze Amalfi), i jest dzisiaj waznym miejscem turystycznym, wraz z innymi miastami na samym wybrzezu, takimi jak Positano, Ravello i inne. Amalfi jest wpisany na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Na szczycie schodow, Katedra Swietego Andrzeja (Duomo) roztacza widok na Piazza Duomo, w sercu Amalfi. Katedra siega 11 wieku, a jego wnetrza zdobione sa w stylu poznobarokowym z nawy glownej i dwoch naw podzielona przez 20 kolumn. Fasada katedry w stylu bizantyjskim jest ozdobiona roznymi obrazami swietych, w tym duzym freskiem sw Andrzeja.

Wybrzeze Amalfi slynie z produkcji likieru Limoncello i obszar jest znany z uprawy cytryn. Cytryny uprawiane w regionie sa zazwyczaj dlugie i co najmniej dwukrotnie wieksze od innych cytryn, z gruba i pomarszczona skorka i slodkim i soczystym miaszem bez wielu pestek. Jest to oczywiste, aby zobaczyc cytryny rosnace w ogrodach tarasowych wzdluz calego wybrzeza Amalfi od lutego do pazdziernika.


Sorrento - Przewodnik

Włoskie miasto Sorrento jest niezwykle popularnym kurortem, który cieszy się doskonałą lokalizacją wybrzeża. Miastu udaje się dobrze poradzić sobie z napływem turystów każdego lata, zachowując zadziwiająco dystyngowany i spokojny. Sorrento jest bardzo wyrafinowane miasto znajduje odzwierciedlenie w jakości turystyki związane sprzedanych towarów w lokalnych sklepach z pamiątkami, z tendencją do większości pamiątki być dość wysokim standardzie. Jeden z najstarszych zabytków w mieście jest Duomo (katedra), które dominuje w panoramie Sorrento i stoi dumnie wzdłuż Corso Italia. Znajduje się na Piazza San Antonio, Basilica di San Antonino jest kolejna atrakcją jak 15th-wieczny Sedil Dominova i Villa Comunale w Chiesa di San Francesco, który słynie z olśniewający krużgankami 14th wieku. Alternatywnie, goście powinni złożyć wizytę na Piazza della Vittoria, który jest blisko Marina Grande, a jednocześnie z widokiem na zatokę przed Sorrento Tutaj nie dość rywalem tych z Villa Comunale, nadal są dość specyficzne i warto delektując.

Z miejskiego portu, promy mogą być podjęte na Capri, Neapol i Castellammare di Stabia.


Amalfi do Sorrento Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
NLG 08:54 10:24 1 godzina 30 minuty Codzienność
NLG 10:53 12:08 1 godzina 15 minuty Codzienność
Alilauro Gruson 11:55 13:10 1 godzina 15 minuty Codzienność
NLG 13:40 14:50 1 godzina 10 minuty Codzienność
Alilauro Gruson 14:55 16:10 1 godzina 15 minuty Codzienność
NLG 15:45 16:40 55 minuty Codzienność
Seremar 16:25 18:10 1 godzina 45 minuty Codzienność
Alilauro Gruson 16:45 17:55 1 godzina 10 minuty Codzienność
NLG 17:02 18:22 1 godzina 20 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.