San Domino
Termoli
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom San Domino Termoli

Trasa promowa San Domino Termoli łączy Wyspy Tremiti z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Tremiti do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z San Domino do Termoli?

Czas przeprawy promowej z San Domino do Termoli wynosi około 55m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z San Domino do Termoli i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z San Domino do Termoli?

Cena promu z San Domino do Termoli może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z San Domino do Termoli wynosi 105 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy San Domino a Termoli?

Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla San Domino do Termoli. Są to
  • NLG
  • Gruppo Armatori Garganici

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z San Domino do Termoli?

Zarezerwuj promy z San Domino do Termoli poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Termoli od San Domino?

Odległość pomiędzy San Domino a Termoli wynosi około 30 mil morskich.

San Domino - Przewodnik

San Domino to wyspa położona w archipelagu Isole Tremiti na Morzu Adriatyckim, na północy Półwyspu Gargano. Istnieje 5 wysp w archipelagu: San Domino, St. Nicholas, Cretaccio, Capraia i Pianosa, jak i zbiorowo, wyspy tworzą gminę prowincji Włoch Foggia i wchodza w skład Parku Narodowego Gargano. Zamieszkana od późnej epoki żelaza (4.-3. wiek pne), Tremiti Wyspa była miejscem pologu od czasów starożytnych. Rzymski cesarz Augustus miał wnuczkę Julię Młodsza, ktora przenieniosl tutaj, gdzie zmarła po 20 latach. W średniowieczu Archipelagiem rządziło opactwo Santa Maria Mare ("Święta Maryja na Morzu") w San Nicola, najwyraźniej zostalo założone w 9 wieku przez benedyktynów z Monte Cassino. Wyspy zostały również wykorzystywane do przetrzymywania więźniów politycznych w okresie reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Dziś, wyspy są ważnym miejscem turystycznym ze względu na ich krystalicznie czyste wody. Z wysp archipelago, San Domino jest najbardziej rozwinięta wyspa dla turystyki i ma jedyne piasczyste plaże w archipelagu.


Termoli - Przewodnik

Włoskie Miasto Termoli znajduje się w prowincji Campobasso w regionie Molise, na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. W centralnym placu znajduje 12th Katedra wieku, poświęcony Najświętszej Marii Panny Oczyszczenia. Jest to dobry przykład Apulii architektury romańskiej i zawiera relikwie dwóch patronów miasta, Bassus i Timoteus.Górna część fasady została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1456, a także został uszkodzony przez worek Turk miasta w 1566 roku barokowe dodatki zostały usunięte w odbudowie 1930/69, wracając gmach do pierwotnego wyglądu. Część z istniejącymi wcześniej bazyliki, zbudowany w 11 wieku przez pierwotnego, mniejszego katedry zwanej Ecclesia Sanctae Mater, zostały znalezione w gmachu.

Miasto znane jest z doskonałych plaż i krystalicznie czystej wody. W promieniu około 25 km od Termoli odwiedzających miasto może osiągnąć hilltowns z Larino, Casacalenda, Montorio i Montelongo które zachowują się sposobem na życie, które znika w inne, bardziej rozwinięte, części Włoch.

Termoli jest jedynym portem z całorocznymi promami na Isole Tremiti.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.