Ponza
Terracina
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Ponza - Terracina jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Ponza do Terracina

Ponza Terracina polaczenie laczy Wyspy Poncjanskie z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, NLG. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ponza Terracina zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Poncjanskie do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Ponza do Terracina?

  Czas przeprawy promowej z Ponza do Terracina wynosi około 1h 15m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Ponza do Terracina?

  Cena promu z Ponza do Terracina może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ponza do Terracina wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ponza a Terracina?

  Jest 1 operator promowy dla Ponza do Terracina i jest to
  • NLG
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ponza do Terracina?

  Zarezerwuj promy z Ponza do Terracina poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Ponza do Terracina?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Ponza do Terracina z
  • NLG
 • Czy można zabrać samochód na prom z Ponza do Terracina?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Ponza do Terracina?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
 • Jaka jest odległość od Ponza do Terracina?

  Odległość pomiędzy Ponza a Terracina wynosi około 0 mil morskich.

Ponza - Przewodnik

Ponza to włoska wyspa i największa z wysp archipelagu Pontine. Wyspa znajduje się około 35 kilometrów na południe od przylądka Circeo Morza Tyffhenian. Ponza jest uważany przez wielu jego użytkowników jako tansza wersja od Capri, i jest odwiedzany przez sławnych i bogatych, którzy chcą utrzymać niższy profil na wakacjach, jak i przez wielu młodych Rzymian, którzy odwiedzają dla weekendu w lecie. Główne osady na wyspie są Ponza Porto, wokół portu, a Le Forna, do północy. Wyspa ma czyste wody. Istnieje kilka doskonałych restauracji w Ponza, a także kilka opcji do picia i tańca. Nie ma zbyt wielu atrakcji turystycznych i zabytków na wyspie. Głównym plusem Ponza jest jego krajobraz, linia brzegowa i atmosfera.

Promy z Ponza wyplywaja do Neapolu, Terracina, Formia i Anzio; są też wodoloty (aliscafo) w Anzio i Formia, które mają czas podróży około 75 minut.


Terracina - Przewodnik

Włoski miasta Terracina to nadmorski kurort na południu regionu Lazio, położony między Rzymem i Neapolem. To było ważnym portem na rzymskim Via Appia, a miejsce głównego świątyni Jowisza. Dzisiaj nowoczesne miasto rozciąga się na równinie poniżej wzgórza, wzdłuż szerokiej, piaszczystej plaży, która przyciąga wielu turystów latem.Nowoczesna część Terracina ma szerokie zadrzewionej bulwary prowadzące do plaży na zachód od portu.Morze i piasek są główną atrakcją tego miasta dla wielu chorób przenoszonych drogą płciową włoski letnich turystów. Odpływają promy z portu na Wyspy Poncjańskie.Łodzią wysadzanej prowadzi do portu z terenu dworca autobusowego, przekazując rybny sali, gdzie skrzynie są ładowane ze świeżych ryb. Aby uzyskać więcej uroku i historii, głowy do Centro Storico, w starej części miasta, które znajduje się pod górę od dworca autobusowego.Historyczne centrum Terracina jest Piazza del Municipio, dość pojemnik piazza zawierające kostki brukowej z Forum Romanum, rozpadającej się brama, katedry miasta, w siedzibie rady miasta i muzeum archeologicznego. W pobliżu można również zobaczyć starożytne utwardzoną odcinek Via Appia.

Promy z miejskiego portu łączy Terracina na wyspę Ponza.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.