Termoli
San Domino
Promy do Wyspy Tremiti
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Termoli San Domino

Trasa promowa Termoli San Domino łączy Włochy z Wyspy Tremiti i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Wyspy Tremiti.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Termoli do San Domino?

  Czas przeprawy promowej z Termoli do San Domino wynosi około 1h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Termoli do San Domino i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Termoli a San Domino?

  Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Termoli do San Domino. Są to
  • NLG
  • Gruppo Armatori Garganici
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Termoli do San Domino?

  Zarezerwuj promy z Termoli do San Domino poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Termoli do San Domino?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Termoli do San Domino z
  • NLG
  • Gruppo Armatori Garganici
 • Czy można zabrać samochód na prom z Termoli do San Domino?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Termoli do San Domino?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Gruppo Armatori Garganici

Termoli - Przewodnik

Włoskie miasto Termoli, znajduje się na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, w prowincji Campobasso w regionie Molise. Znany pierwotnie jako port rybacki, w ostatnich latach stał się popularnym miejscem dla Włochów. Stare miasto ma wiele przykładów odrestaurowanych pastelowych domow. Popularną atrakcją w mieście jest 12 i 13-wieczna katedra, ktora znajduje się na centralnym placu. Katedra została poświęcona Marii Pannie Oczyszczania i jest wspaniałym przykładem architektury romańskiej Apulii. W katedrze znajdują się relikwie Vassus Lucery (San Basso) i Tymoteusza, dwóch patronów miasta. Również w mieście jest 11-wieczny zamek, który został zbudowany przez hrabiego Roberta I Loritello w okresie dominacji Normanskiej miasta i stanowił część większego systemu fortyfikacji.

Na bardziej relaksujące wakacje, miejskie plaż są popularne wśród turystów. W promieniu około 25 km od Termoli odwiedzający miasto moga wspiac sie na szczyty z Larino, Casacalenda, Montorio i Montelongo.

Termoli jest jedynym portem z całorocznymi promami na Isole Tremiti.


San Domino - Przewodnik

Na wyspie San Domino leży w archipelagu Tremiti Wyspy na Morzu Adriatyckim Istnieje pięć wysp w archipelagu: San Domino, St. Nicholas, Cretaccio, Capraia i Pianosa, jak i zbiorowo, wyspy tworzą gminę prowincji Włoch Foggia i stanowi część Parku Narodowego Gargano. Wyspy możliwe Jego historia sięga epoki żelaza, jednak w średniowieczu archipelag rządzonych przez opactwa Santa Maria Mare ("Święta Maryjo na Morzu") w San Nicola wyspie, najwyraźniej założył tu w IX wieku przez benedyktyńskich mnichów z Monte Cassino. Anche wyspy były wykorzystywane do przetrzymywania więźniów politycznych Podczas reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Dziś, wyspy są ważnym miejscem turystycznym ze względu na ich krystalicznie czystych wodach ciepłych. Z wysp archipelagu San Domino jest najbardziej rozwinięty turystycznie wyspy i ma tylko piasek na plaży w archipelagu.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.