Procida
Ischia
Promy do Zatoka Neapol
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Procida Ischia

Trasa promowa Procida Ischia łączy Zatoka Neapol z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Procida do Ischia?

Czas przeprawy promowej z Procida do Ischia wynosi około 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Procida do Ischia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Procida do Ischia?

Cena promu z Procida do Ischia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Procida do Ischia wynosi 39 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Procida a Ischia?

Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Procida do Ischia. Są to
  • SNAV
  • Caremar

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Procida do Ischia?

Zarezerwuj promy z Procida do Ischia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Procida do Ischia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Procida do Ischia z
  • SNAV
  • Caremar

Czy można zabrać samochód na prom z Procida do Ischia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Procida do Ischia z
  • SNAV
  • Caremar

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Procida do Ischia?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Ischia od Procida?

Odległość pomiędzy Procida a Ischia wynosi około 7 mil morskich.

Procida - Przewodnik

Procida jest wyspą w archipelagu Flegrian i znajduje się tuż u wybrzeży Neapolu na południu Włoch. Wyspa leży między Cape Miseno i wyspa Ischia. Wyspa ma około 4 km kw. oraz ma 16 km wybrzeża. Najwyższym punkt wyspy to góra Terra Murata, który ma 91 metrów nad poziomem morza. Wyspa nie ma wiele interesujących zabytków i niestety wydaje się zaniedbywać te to ma. Najbardziej urokliwym miejscem na wyspie Procida to Marina Corricella, która jest cienkim skrawkiem nabrzeża z domami rybackich. Domy zostały zbudowane na skale w dość pionowym bałaganie. Istnieje kilka barów i restauracji w Corricella.

Promy do Ischia generalnie zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne, a niektóre z innego portu w Neapolu, zwany Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwana przez promy z pobliskiego miasta na kontynencie zwanym Pozzuoli.


Ischia - Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.


Procida do Ischia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
SNAV Aliscafi 09:10 09:20 10 minuty Codzienność
Caremar 10:55 11:25 30 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 12:15 12:25 10 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 13:15 13:25 10 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 17:05 17:15 10 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 17:55 18:05 10 minuty pon., sob., niedz.
SNAV Aliscafi 19:45 19:55 10 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.