COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Procida - Neapol jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Procida - Neapol

  • 26 Sailings Weekly 30 min
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 7 Sailings Daily 30 min
  • Get price

Prom Procida do Neapol

Trasa promowa Procida Neapol łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SNAV Aliscafi obsługuje swoje połączenia do 26 razy tydzien, Caremar 5 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 7 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 16 połączeń promowych dzien na trasie Procida Neapol pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Procida - Przewodnik

Procida jest wyspą w archipelagu Flegrian i znajduje się tuż u wybrzeży Neapolu na południu Włoch. Wyspa leży między Cape Miseno i wyspa Ischia. Wyspa ma około 4 km kw. oraz ma 16 km wybrzeża. Najwyższym punkt wyspy to góra Terra Murata, który ma 91 metrów nad poziomem morza. Wyspa nie ma wiele interesujących zabytków i niestety wydaje się zaniedbywać te to ma. Najbardziej urokliwym miejscem na wyspie Procida to Marina Corricella, która jest cienkim skrawkiem nabrzeża z domami rybackich. Domy zostały zbudowane na skale w dość pionowym bałaganie. Istnieje kilka barów i restauracji w Corricella.

Promy do Ischia generalnie zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne, a niektóre z innego portu w Neapolu, zwany Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwana przez promy z pobliskiego miasta na kontynencie zwanym Pozzuoli.