COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Neapol - Procida jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Zatoki Neapol.

Przewoźnicy Promowi - Neapol - Procida

  • 4 Sailings Daily 40 min
  • Get price
  • 7 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 7 Sailings Daily 30 min
  • Get price

Prom Neapol do Procida

Trasa promowa Neapol Procida łączy Włochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SNAV Aliscafi obsługuje swoje połączenia do 4 razy dzien, Caremar 7 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 7 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych dzien na trasie Neapol Procida pomiędzy Włochy i Zatoka Neapol.

Procida - Przewodnik

Włoska wyspa Procida jest mała wyspa położona w Zatoce Neapolitańskiej w południowej części kraju. Znajduje się między lądem i większej wyspie Ischia i ma bardziej autentyczne, niż bardziej turystyczne wyspy Capri i Ischia. Na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy jest główny punkt miejski, Procida Porto, z którego odpływają promy i małe autobusy odjeżdżają do podróżowania po sieci drogowej na wyspie.Najstarsza część osady jest na wysokim cyplu defensywnej.Reszta wyspy jest stosunkowo zabudowana, choć istnieje również wiele małych gospodarstw produkujących owoce i warzywa. Lokali mieszkalnych można znaleźć na całej wyspie, ale w południowej części Procida jest inny bardziej skoncentrowana osada, zwana Chiaiolella.Mała wysepka kręty, zwany Vivara, leży obok Procida; i jest obecnie rezerwatem przyrody.

Promy do Ischia zwykle zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne usługi oraz niektóre prowadzony z innego portu w Neapolu, zwane Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwane przez promy z pobliskiego miasto na kontynencie zwanym Pozzuoli.