Wenecja do Porec Prom

Wenecja Porec trasa promowa laczy Wlochy z Chorwacja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Venezia Lines obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 45 minuty gdy Atlas Kompas serwis operuje do 5 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz.

To daje 12 przeplyniecia tydzien na trasie Wenecja Porec pomiedzy Wlochy i Chorwacja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wenecja do Porec Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Chorwacji.

Wenecja - Porec Armatorzy Promowi

  • Venezia Lines
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Atlas Kompas
    • 5 przeprawy w tygodniu 3 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Porec

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Wenecja Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarni, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie promy z chorwackich portow i północnych miejsc Adriatyku przyplywaja. Cele dostępne z portu obejmują Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Porec Przewodnik

Chorwacki miasto Porec jest najbardziej popularny kurort wypoczynkowy w Istrii i jest często nazywane górną kurort w Chorwacji przez chorwackiego Organizacji Turystycznej. Główne obszary turystyczne są dwie wnęki na południe od miasta, zwany Zelena (zielony) i Blonde (Niebieski) Laguna (laguny). Są prawie jak małe miasteczka, w kilku hotelach w każdej, oraz miejsc biwakowych, przystani i centrów handlowych i rozrywkowych. Biorąc pod uwagę długą historię tego miasta, zwiedzanie starego miasta jest koniecznością, aby dwa z wielu zabytków, szczególnie 6 wieku Bazylika Eufrazjana Jakie jest wspaniale zachowany i jest dobrze znana z pięknych złotych mozaik.Bazylika jest w rzeczywistości zbiorem różnych budynków, w tym bapistry i Pałacu Biskupiego.Bazylika został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku.

Promy z portu miasta wyjazd do Wenecji we Włoszech.