Wenecja
Porec
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Wenecja Porec

Wenecja Porec polaczenie laczy Włochy z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kompas. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Wenecja Porec zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Wenecja do Porec?

Czas przeprawy promowej z Wenecja do Porec wynosi około 3h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Wenecja do Porec i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Wenecja do Porec?

Cena promu z Wenecja do Porec może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Wenecja do Porec wynosi 250 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Wenecja a Porec?

Jest 1 operator promowy dla Wenecja do Porec i jest to
  • Kompas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Wenecja do Porec?

Zarezerwuj promy z Wenecja do Porec poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Wenecja do Porec?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Wenecja do Porec z
  • Kompas

Czy można zabrać samochód na prom z Wenecja do Porec?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Wenecja do Porec z
  • Kompas

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Wenecja do Porec?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Porec od Wenecja?

Odległość pomiędzy Wenecja a Porec wynosi około 78 mil morskich.

Wenecja - Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarnie, sklepy i innych obiekty użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie docierają promy z chorwackich portów i północnych miejsc Adriatyku. Port we Wenecji oferuje przeprawy do: Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.


Porec - Przewodnik

Chorwacki miasto Porec jest najbardziej popularny kurort wypoczynkowy w Istrii i jest często nazywane górną kurort w Chorwacji przez chorwackiego Organizacji Turystycznej. Główne obszary turystyczne są dwie wnęki na południe od miasta, zwany Zelena (zielony) i Blonde (Niebieski) Laguna (laguny). Są prawie jak małe miasteczka, w kilku hotelach w każdej, oraz miejsc biwakowych, przystani i centrów handlowych i rozrywkowych. Biorąc pod uwagę długą historię tego miasta, zwiedzanie starego miasta jest koniecznością, aby dwa z wielu zabytków, szczególnie 6 wieku Bazylika Eufrazjana Jakie jest wspaniale zachowany i jest dobrze znana z pięknych złotych mozaik.Bazylika jest w rzeczywistości zbiorem różnych budynków, w tym bapistry i Pałacu Biskupiego.Bazylika został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku.

Promy z portu miasta wyjazd do Wenecji we Włoszech.


Wenecja do Porec Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Kompas 16:30 20:00 3 godziny 30 minuty śr., pt.
Kompas 17:00 22:00 5 godziny niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.