Pesaro do Mali Losinj Prom

Pesaro Mali Losinj polaczenie laczy Wlochy z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Gomo Viaggi. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pesaro Mali Losinj zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Pesaro do Mali Losinj Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Chorwacji.

Pesaro - Mali Losinj Armatorzy Promowi

  • Gomo Viaggi
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pesaro Mali Losinj

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Pesaro Przewodnik

Pesaro to miejscowość i gmina w środkowych Włoszech, w regionie Marche, w prowincji Pesaro i Urbino - leży przy ujściu rzeki Foglia do Morza Adriatyckiego.

Kompozytor Gioacchino Rossini urodził się w Pesaro w 1792 roku. Z tej okazji co roku odbywa się festiwal Rossini Opera.

Mali Losinj Przewodnik

Miasto Mali Lošinj znajduje się w Primorsko-County na wyspie Lošinj, w zachodniej części Chorwacji. Nawet z zamieszania turystycznego latem, ten starożytny kwartal nadal zachowuje urok i atmosferę. Przyjazny klimat miasta, nowe hotele i piękne plaże sprawiaja, że jest popularne wśród turystów. Wszystkie hotele są zlokalizowane poza miastem, prowadzącej od portu do Suncana Uvala na południu i na południowym zachodzie Cikat. Teren zaczął się rozwijać pod koniec 19 wieku, kiedy bogatych Wiedniu i Budapeszcie elity rozpoczął budowę wille i luksusowe hotele na całym Cikat. Niektóre z tych wielkich domów nadal, ale większość obecnych hoteli są nowoczesne zmiany w otoczeniu lasów sosnowych, że koc zatoczki i piękne plaże swoje.

Z miejskiego portu, odpływają promy do innych miejsc w Chorwacji i do Włoch, w tym Wenecji.