Pula
Silba
Promy do Silba Island
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Pula Silba

Pula Silba polaczenie laczy Chorwacja z Silba Island. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pula Silba zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Pula do Silba?

Czas przeprawy promowej z Pula do Silba wynosi około 3h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pula do Silba i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Pula do Silba?

Cena promu z Pula do Silba może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pula do Silba wynosi 59 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pula a Silba?

Jest 1 operator promowy dla Pula do Silba i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pula do Silba?

Zarezerwuj promy z Pula do Silba poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Silba od Pula?

Odległość pomiędzy Pula a Silba wynosi około 58 mil morskich.

Pula - Przewodnik

Pula jest miastem w Chorwacji i znajduje się na południowym krańcu półwyspu Istria. Miasto leży na siedmiu wzgórzach i na wewnętrznej części szerokiej zatoki i oczywiście dobrze chroni Port, który jest otwarty od północy zachodniej z dwoma wejściami: od morza i przez kanał Fažana. Miasto słynie z łagodnego klimatu, spokojnego morza i dziewiczej scenerii. Miasto ma długą tradycję produkcji wina, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki. Miasto jest najlepiej znane z wielu zachowanych starożytnych rzymskich budynków, z których najbardziej znany jest jego amfiteatr z 1. wieku, który jest jednym z sześciu największych zachowanych rzymskich aren na świecie. Dwie inne godne uwagi i dobrze zachowane starożytne budowle rzymskie z 1. wieku n.e. to łuk triumfalny, Łuk Sergiusza i świątynia współpracy eval Rzymu i Augusta, zbudowana w 1 wieku naszej ery, zbudowany na forum w czasie panowania rzymskiego cesarza Augustusa.

Port miasta jest ruchliwym w lecie z usługami promowymi do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji. W porcie, znajdziesz restaurację, kantor, toalety, prysznice i mały sklep spożywczy.


Pula do Silba Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 08/07/2024 a 14.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 07:00 10:20 3 godziny 20 minuty pon., wt., sob.
Krilo Kapetan Luka 07:00 10:35 3 godziny 35 minuty czw., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.