Silba
Pula
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Silba Pula

Silba Pula polaczenie laczy Silba Island z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Silba Pula zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Silba do Pula?

Czas przeprawy promowej z Silba do Pula wynosi około 3h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Silba do Pula i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Silba do Pula?

Cena promu z Silba do Pula może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Silba do Pula wynosi 86 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Silba a Pula?

Jest 1 operator promowy dla Silba do Pula i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Silba do Pula?

Zarezerwuj promy z Silba do Pula poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Pula od Silba?

Odległość pomiędzy Silba a Pula wynosi około 58 mil morskich.

Pula - Przewodnik

Chorwacki miasta Puli znajduje się w pobliżu podstawy półwyspu Istria i jest największym miastem w regionie. Najsłynniejszą atrakcją miasta jest dobrze zachowany rzymski amfiteatr i jest jednym z najbardziej znanych zabytków w całej Chorwacji. Chociaż amfiteatr w mieście to ukłon w stronę rzymskich początków Pula, jego historia ciągnie dalej niż Rzymian. Znaleziska archeologiczne w dziedzinie sugerują, że historia Puli sięga 40000 czy nawet 1.000.000 lat pne! Jednak po upadku Cesarstwa Rzymskiego, Pula znalazła się pod kontrolą różnych grup, w tym Gotów Wschodnich przez 45 lat do 538, kiedy to stała się częścią Cesarstwa Bizantyjskiego, aż Słowianie rozpoczęli kolonizację na początku dnia 7 wieku. Również w Puli jest Triumfalny Łuk Sergiusza, który został wybudowany w latach 29 i 27 pne na cześć rodziny Sergi, który walczył po stronie Oktawiana, późniejszego cesarza Augusta, w bitwie pod Akcjum w dzisiejszej Grecji.

Port oddalony jest zajęty w lecie z usług promowych odlatujących do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji.


Silba do Pula Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 17:10 20:45 3 godziny 35 minuty pon., czw., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.