Ilovik
Pula
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ilovik Pula

Ilovik Pula polaczenie laczy Ilovik Island z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ilovik Pula zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Ilovik do Pula?

Czas przeprawy promowej z Ilovik do Pula wynosi około 3h 05m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ilovik do Pula i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Ilovik do Pula?

Cena promu z Ilovik do Pula może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ilovik do Pula wynosi 65 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ilovik a Pula?

Jest 1 operator promowy dla Ilovik do Pula i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ilovik do Pula?

Zarezerwuj promy z Ilovik do Pula poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Pula od Ilovik?

Odległość pomiędzy Ilovik a Pula wynosi około 48 mil morskich.

Pula - Przewodnik

Chorwacki miasta Puli znajduje się w pobliżu podstawy półwyspu Istria i jest największym miastem w regionie. Najsłynniejszą atrakcją miasta jest dobrze zachowany rzymski amfiteatr i jest jednym z najbardziej znanych zabytków w całej Chorwacji. Chociaż amfiteatr w mieście to ukłon w stronę rzymskich początków Pula, jego historia ciągnie dalej niż Rzymian. Znaleziska archeologiczne w dziedzinie sugerują, że historia Puli sięga 40000 czy nawet 1.000.000 lat pne! Jednak po upadku Cesarstwa Rzymskiego, Pula znalazła się pod kontrolą różnych grup, w tym Gotów Wschodnich przez 45 lat do 538, kiedy to stała się częścią Cesarstwa Bizantyjskiego, aż Słowianie rozpoczęli kolonizację na początku dnia 7 wieku. Również w Puli jest Triumfalny Łuk Sergiusza, który został wybudowany w latach 29 i 27 pne na cześć rodziny Sergi, który walczył po stronie Oktawiana, późniejszego cesarza Augusta, w bitwie pod Akcjum w dzisiejszej Grecji.

Port oddalony jest zajęty w lecie z usług promowych odlatujących do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji.


Ilovik do Pula Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 17:40 20:45 3 godziny 5 minuty pon., czw., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.