COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Supetar - Split jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Supetar - Split

    • 2 przeprawy w tygodniu 30 min
    • Uzyskaj cenę

Prom Supetar do Split

Supetar Split polaczenie laczy Chorwacja z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, G&V Line. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Supetar Split zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Split - Przewodnik

Miasto Split znajduje się w środkowej Dalmacji, w południowo-zachodniej części Chorwacji, gdzie cieszy się wyjątkowym wybrzeżem Adriatyku. To starożytne miasto portowe zbudowane wokół masywnego Pałacu Dioklecjana z epoki rzymskiej. Nie brakuje tutaj licznych barów, restauracji, kawiarni lub sklepów z pamiątkami.

Okolice Splitu posiadają imponujące plaże z górską scenerią. Warto wspomnieć tu choćby: Bacvice Plaża, Kasjuni Cove na zachodzie lub Plaża Zlatni Rat na wyspie Brac, które są doskonałym miejscem na windsurfing, nurkowanie i opalanie.

Ze Splitu kursują promy do Włoch do Ankony i Pescara oraz do Rijeka, na Wyspę Korcula, do Dubrownika i Mljet w Chorwacji.