Pula
Susak
Promy do Susak Island
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Pula Susak

Pula Susak polaczenie laczy Chorwacja z Susak Island. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pula Susak zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Pula do Susak?

Czas przeprawy promowej z Pula do Susak wynosi około 1h 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Pula do Susak i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Pula do Susak?

Cena promu z Pula do Susak może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pula do Susak wynosi 50 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pula a Susak?

Jest 1 operator promowy dla Pula do Susak i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pula do Susak?

Zarezerwuj promy z Pula do Susak poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Susak od Pula?

Odległość pomiędzy Pula a Susak wynosi około 35 mil morskich.

Pula - Przewodnik

Pula jest miastem w Chorwacji i znajduje się na południowym krańcu półwyspu Istria. Miasto leży na siedmiu wzgórzach i na wewnętrznej części szerokiej zatoki i oczywiście dobrze chroni Port, który jest otwarty od północy zachodniej z dwoma wejściami: od morza i przez kanał Fažana. Miasto słynie z łagodnego klimatu, spokojnego morza i dziewiczej scenerii. Miasto ma długą tradycję produkcji wina, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki. Miasto jest najlepiej znane z wielu zachowanych starożytnych rzymskich budynków, z których najbardziej znany jest jego amfiteatr z 1. wieku, który jest jednym z sześciu największych zachowanych rzymskich aren na świecie. Dwie inne godne uwagi i dobrze zachowane starożytne budowle rzymskie z 1. wieku n.e. to łuk triumfalny, Łuk Sergiusza i świątynia współpracy eval Rzymu i Augusta, zbudowana w 1 wieku naszej ery, zbudowany na forum w czasie panowania rzymskiego cesarza Augustusa.

Port miasta jest ruchliwym w lecie z usługami promowymi do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji. W porcie, znajdziesz restaurację, kantor, toalety, prysznice i mały sklep spożywczy.


Pula do Susak Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 07:00 08:40 1 godzina 40 minuty pon., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.