COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bar - Bari jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Czarnogóra do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Bar - Bari

  • 1 Sailing Weekly 11 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Bar - Bari

 • "bar-bari"

  prom pamięta czasy wczesnego TITO co widać,słychać i czuć (szczególnie w kabinach) cena to kosmos w porównaniu z przeprawą Split-Ancona

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promem "

  Dobre połączenie nawet nie takie drogie w porównaniu z przeprawą z Chorwacji. Trochę długo czeka się na załadunek ale później jest ok.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bar - Bari"

  Jeśli ktoś planuje dłuższą podróż samochodem po Europie to przeprawa przez Adriatyk może okazać się konieczna. Połączenie pomiędzy Czarnogórą, a Włochami jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Podróż na statku jest przyjemna, pokład jest klimatyzowany, jest gdzie odpocząć, można też podładować komórkę...Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż życia "

  Mankamentem jest długi czas na załadunek, gdy czeka się na samochody ciężarowe .

  'Dubrovnik' travelled on Dubrovnik

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Bar do Bari

Bar Bari polaczenie laczy Czarnogóra z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Jadrolinija. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Bar Bari zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bar - Przewodnik

Bar to nadmorskie miasto w poludniowej czesci Czarnogory i glownym portem morskim. Jeden z najstarszych zabytkow w okolicy i najstarszym chrzescijanskim budynkiem religijnym w Czarnogorze jest Bar Triconch Kosciol, ktory pochodzi z 6 wieku, ktorego pozostalosci znajduja sie w centrum miasta. Jest to miejscie gdzie "Historia Krolestwa Slowian" ("Ljetopis popa Dukljanina") powstala w drugiej polowie 12 wieku. Jest to najwazniejsze sredniowieczne dzielo regionu z literatury i historii. Poza pelnieniem roli glownego portu morskiego Czarnogory, Bar i jego okolice sa rownieza glowna atrakcja turystyczna. Dzisiejsze Bar to nowoczesne miasto, zbudowane niemal w calosci po II wojnie swiatowej, z nowoczesnymi budynkami, szerokimi alejami i wieloma miejscami parkingowymi.

Czarnogora znajduje sie w poludniowo-wschodniej Europie i ma wybrzeze Morza Adriatyckiego na poludniowym zachodzie i graniczy na zachodzie z Chorwacja, Bosnia i Hercegowina na polnocny zachod, z Serbia na polnocny-wschod, Kosowem na wschod i Albania na poludniowy wschod.

Serwis promowy z Bar przeplywa do Bari we Wloszech.


Bari - Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik