COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bar - Bari jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Czarnogóra do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Bar - Bari

  • 1 Sailing Weekly 11 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Bar - Bari

 • "bar-bari"

  prom pamięta czasy wczesnego TITO co widać,słychać i czuć (szczególnie w kabinach) cena to kosmos w porównaniu z przeprawą Split-Ancona

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promem "

  Dobre połączenie nawet nie takie drogie w porównaniu z przeprawą z Chorwacji. Trochę długo czeka się na załadunek ale później jest ok.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bar - Bari"

  Jeśli ktoś planuje dłuższą podróż samochodem po Europie to przeprawa przez Adriatyk może okazać się konieczna. Połączenie pomiędzy Czarnogórą, a Włochami jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Podróż na statku jest przyjemna, pokład jest klimatyzowany, jest gdzie odpocząć, można też podładować komórkę...Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Bar do Bari

Bar Bari polaczenie laczy Czarnogóra z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Jadrolinija. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Bar Bari zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bar - Przewodnik

Bar to nadmorskie miasto w poludniowej czesci Czarnogory i glownym portem morskim. Jeden z najstarszych zabytkow w okolicy i najstarszym chrzescijanskim budynkiem religijnym w Czarnogorze jest Bar Triconch Kosciol, ktory pochodzi z 6 wieku, ktorego pozostalosci znajduja sie w centrum miasta. Jest to miejscie gdzie "Historia Krolestwa Slowian" ("Ljetopis popa Dukljanina") powstala w drugiej polowie 12 wieku. Jest to najwazniejsze sredniowieczne dzielo regionu z literatury i historii. Poza pelnieniem roli glownego portu morskiego Czarnogory, Bar i jego okolice sa rownieza glowna atrakcja turystyczna. Dzisiejsze Bar to nowoczesne miasto, zbudowane niemal w calosci po II wojnie swiatowej, z nowoczesnymi budynkami, szerokimi alejami i wieloma miejscami parkingowymi.

Czarnogora znajduje sie w poludniowo-wschodniej Europie i ma wybrzeze Morza Adriatyckiego na poludniowym zachodzie i graniczy na zachodzie z Chorwacja, Bosnia i Hercegowina na polnocny zachod, z Serbia na polnocny-wschod, Kosowem na wschod i Albania na poludniowy wschod.

Serwis promowy z Bar przeplywa do Bari we Wloszech.


Bari - Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik