Bar
Bari
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Bar Bari

Bar Bari polaczenie laczy Czarnogóra z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Jadrolinija. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Bar Bari zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Czarnogóra do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Bar do Bari?

  Czas przeprawy promowej z Bar do Bari wynosi około 11h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Bar do Bari i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Bar do Bari?

  Cena promu z Bar do Bari może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Bar do Bari wynosi 167 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Bar a Bari?

  Jest 1 operator promowy dla Bar do Bari i jest to
  • Jadrolinija
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Bar do Bari?

  Zarezerwuj promy z Bar do Bari poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Bar do Bari?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Bar do Bari z
  • Jadrolinija
 • Czy można zabrać samochód na prom z Bar do Bari?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Bar do Bari z
  • Jadrolinija
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Bar do Bari?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Jadrolinija
 • Jak daleko jest Bari od Bar?

  Odległość pomiędzy Bar a Bari wynosi około 144 mil morskich.

Bar - Przewodnik

Bar to nadmorskie miasto w poludniowej czesci Czarnogory i glownym portem morskim. Jeden z najstarszych zabytkow w okolicy i najstarszym chrzescijanskim budynkiem religijnym w Czarnogorze jest Bar Triconch Kosciol, ktory pochodzi z 6 wieku, ktorego pozostalosci znajduja sie w centrum miasta. Jest to miejscie gdzie "Historia Krolestwa Slowian" ("Ljetopis popa Dukljanina") powstala w drugiej polowie 12 wieku. Jest to najwazniejsze sredniowieczne dzielo regionu z literatury i historii. Poza pelnieniem roli glownego portu morskiego Czarnogory, Bar i jego okolice sa rownieza glowna atrakcja turystyczna. Dzisiejsze Bar to nowoczesne miasto, zbudowane niemal w calosci po II wojnie swiatowej, z nowoczesnymi budynkami, szerokimi alejami i wieloma miejscami parkingowymi.

Czarnogora znajduje sie w poludniowo-wschodniej Europie i ma wybrzeze Morza Adriatyckiego na poludniowym zachodzie i graniczy na zachodzie z Chorwacja, Bosnia i Hercegowina na polnocny zachod, z Serbia na polnocny-wschod, Kosowem na wschod i Albania na poludniowy wschod.

Serwis promowy z Bar przeplywa do Bari we Wloszech.


Bari - Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.