Bar
Bari
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Bar Bari

Na Direct Ferries mozesz porownac promy z Czarnogóra do Włochy na polaczeniu Bar Bari w naszej szybkiej i latwej wyszukiwarce cenowej.

Zdobadz aktualny harmonogram i ceny biletow Bar Bari dla wszystkich armatorow oraz porownaj zanim wybierzesz idealna opcje dla swojego polaczenia.

Porownaj liczne polaczenia promowe i harmonogram dla promow Bar Bari online wybierajac miejsce wyplyniecia z Bar Bari Wyszukiwarka i wcisnij przycisk wyszukiwania.

Bar do Bari - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Czarnogóra do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Bar a Bari?

Jest 0 operator promowy dla Bar do Bari i jest to

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Bar do Bari?

Zarezerwuj promy z Bar do Bari poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Bar do Bari?

Nie możesz podróżować jako pasażer pieszy, obecnie możesz podróżować promem tylko z pojazdem.

Czy można zabrać samochód na prom z Bar do Bari?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Bar do Bari?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Bar - Przewodnik

Bar to nadmorskie miasto w poludniowej czesci Czarnogory i glownym portem morskim. Jeden z najstarszych zabytkow w okolicy i najstarszym chrzescijanskim budynkiem religijnym w Czarnogorze jest Bar Triconch Kosciol, ktory pochodzi z 6 wieku, ktorego pozostalosci znajduja sie w centrum miasta. Jest to miejscie gdzie "Historia Krolestwa Slowian" ("Ljetopis popa Dukljanina") powstala w drugiej polowie 12 wieku. Jest to najwazniejsze sredniowieczne dzielo regionu z literatury i historii. Poza pelnieniem roli glownego portu morskiego Czarnogory, Bar i jego okolice sa rownieza glowna atrakcja turystyczna. Dzisiejsze Bar to nowoczesne miasto, zbudowane niemal w calosci po II wojnie swiatowej, z nowoczesnymi budynkami, szerokimi alejami i wieloma miejscami parkingowymi.

Czarnogora znajduje sie w poludniowo-wschodniej Europie i ma wybrzeze Morza Adriatyckiego na poludniowym zachodzie i graniczy na zachodzie z Chorwacja, Bosnia i Hercegowina na polnocny zachod, z Serbia na polnocny-wschod, Kosowem na wschod i Albania na poludniowy wschod.

Serwis promowy z Bar przeplywa do Bari we Wloszech.


Bari - Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.