Korcula
Bol
Promy do Brac
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Korcula Bol

Korcula Bol polaczenie laczy Korcula z Brac. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Korcula Bol zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Korcula do Bol?

Czas przeprawy promowej z Korcula do Bol wynosi około 2h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Korcula do Bol i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Korcula do Bol?

Cena promu z Korcula do Bol może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Korcula do Bol wynosi 72 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Korcula a Bol?

Jest 1 operator promowy dla Korcula do Bol i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Korcula do Bol?

Zarezerwuj promy z Korcula do Bol poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Bol od Korcula?

Odległość pomiędzy Korcula a Bol wynosi około 33 mil morskich.

Korcula - Przewodnik

Korcula to chorwacka wyspa położona na Morzu Adriatyckim i leży tuż przy wybrzeżu Dalmacji.Wyspa jest oddzielona od półwyspu Peljesac przez wąską cieśninę Pelješac, który jest pomiędzy 900 i 3000 m szerokości. Wyspa ma około 280 km kw. I mierzy 47 kilometrów długości i 8 km szerokości i jest szósta co do wielkości wyspa na Morzu Adriatyckim. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia na wyspie. Katedra Świętego Marka znajduje się w gotyckim i renesansowym budynku, położonym w starej części miasta Korčula i została zbudowana w 14, 15 i 16 wieku i jest warta odwiedzenia. Dla miłośników słońca Korcula ma wiele małych i ustronnych plaż rozsianych po całej wyspie, najpopularniejsze z nich to piaszczysta plaża Vela Przina w Lumbarda i plaża żwirowa Pupnatska Luka.

Korcula jest połączony z lądem promem, który regularnie kursuje między Domince, na obrzeżach miasta Korcula i Rijeka, Split, Stari Grad, Dubrownik i Mljet.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.