Zarezerwuj Bar Prom

Bar port w Czarnogóra polaczy Was z Bari w Wlochy z wyborem do 2 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Bar do Bari trwa od 7 godziny 30 minuty i polaczenie operowane jest przez Jadrolinija.

Bar Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bar Obsluga Promu

 • Jadrolinija
  • 2 przeprawy w tygodniu 7 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Bar Przewodnik

Bar to miasto i gmina miejska w Czarnogórze, nad Adriatykiem, liczące około 13 tysięcy mieszkańców. Ważny ośrodek komunikacyjny ze względu na największy port morski w Czarnogórze (i zarazem jeden z najważniejszych portów morskich byłej Jugosławii), połączenia promowe z portami Ankona i Bari po drugiej stronie Adriatyku oraz początek linii kolejowej łączącej Belgrad i Podgoricę z wybrzeżem.

Miasto o bogatej historii, o czym przypominają liczne zabytki. Słynie z najstarszego w Europie drzewka oliwnego – Stara Maslina, które podobno pamięta czasy Chrystusa. Urok kurortu podkreślają malownicze uliczki, kawiarenki i restauracje. Z otaczających miasto murów Starego Baru rozciąga się przepiękna panorama. Nową i starą część łączy wyjątkowej urody, piaszczysta plaża. Turystyczne, polityczne, kulturalne i sportowe centrum południa Adriatyku. Jeden z najsłynniejszych kurortów tej części Europy słynący z ciekawego wybrzeża.

Jak dostac sie do Bar portu promowego

 • Bar adres portu

  Putnicki Terminal Bar

 • Bar Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Bar przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Bar Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!