Zarezerwuj Prom do Bar

Port Bar w Czarnogóra oferuje 1 przepłynięć promowych w tygodniu do Bari w Włochy. Przeprawa promowa Bar do Bari z Jadrolinija trwa od 11 godziny.

Bar Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bar - Rozkłady

 • Jadrolinija
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 11 godz
  • Uzyskaj cenę

Bar - Przewodnik

Bar to miasto i gmina miejska w Czarnogórze, nad Adriatykiem, liczące około 13 tysięcy mieszkańców. Ważny ośrodek komunikacyjny ze względu na największy port morski w Czarnogórze (i zarazem jeden z najważniejszych portów morskich byłej Jugosławii), połączenia promowe z portami Ankona i Bari po drugiej stronie Adriatyku oraz początek linii kolejowej łączącej Belgrad i Podgoricę z wybrzeżem.

Miasto o bogatej historii, o czym przypominają liczne zabytki. Słynie z najstarszego w Europie drzewka oliwnego – Stara Maslina, które podobno pamięta czasy Chrystusa. Urok kurortu podkreślają malownicze uliczki, kawiarenki i restauracje. Z otaczających miasto murów Starego Baru rozciąga się przepiękna panorama. Nową i starą część łączy wyjątkowej urody, piaszczysta plaża. Turystyczne, polityczne, kulturalne i sportowe centrum południa Adriatyku. Jeden z najsłynniejszych kurortów tej części Europy słynący z ciekawego wybrzeża.

Jak dostać się do portu w Bar?

 • Bar - adres portu

  Putnicki Terminal Bar

 • Bar - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Bar przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Bar - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!