Ibiza do Walencja Prom

Ibiza Walencja trasa promowa laczy Ibiza z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 5 godziny 15 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 5 godz.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Ibiza Walencja pomiedzy Ibiza i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Ibiza do Walencja Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ibiza do Hiszpanii.

Ibiza - Walencja Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ibiza Walencja

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza Walencja to samochod i 1 pasazer.

Ibiza Przewodnik

Ibiza to wyspa położona na Morzu Śródziemnym i stanowi część hiszpańskich Balearow. Wyspa jest około 80 km od wybrzeża Walencji na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii kontynentalnej. Główne miasta to Ibiza, Santa Eulalia des Riu Sant Antoni de Portmany. Ibiza, z portem, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest popularnym miejscem dla turystów. Odziewczajacy, znajda renesansowe budynki, kościół Santo Domingo, katedra, dom Curii, Muzeum Archeologiczne, Zamek, Muzeum Sztuki Współczesnej w Ibizie i Necropolis del Puig des Punica Molins.

Wyspa zyskała reputację letniego klubu z wieloma turystami odwiedzających wyspę, aby wziąć udzial w nocnych klubach muzycznych. Jednak na Ibizie jest wiecej niz tylko zycie nocne. Duże części wyspy zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która chroni piekno wispy od rozwoju.

Promy z Ibizy wyplywaja do Barcelony, Majorka, Denia, Palmy, Walencji i Formentera.

Walencja Przewodnik

Hiszpańskim mieście Walencja jest trzecim największym miastem w Hiszpanii i jest traktowane jako stopniowe miasta, z spektakularne architektury, zarówno starych jak i nowych. Walencja jest znana z doskonałej klimatu, z rozległym regionie Walencji zawierającego wiele pięknych piaszczystych plaż, a ponad 500 km linii brzegowej.Miasto Walencji znany jest jako domu paella i ma wiele wspaniałe restauracje i wyśmienitą kuchnię w całym mieście, w tym wielu barów tapas w starej dzielnicy, wokół przestronnej Plaza de la Reina.Unikalny Valencia Miasto Sztuki i Nauki zawiera cztery główne atrakcje: L'Hemisfèric Planetarium, które ma planetarium, nowoczesne kino i informacje astronomii;Palacio de las Artes Reina Sofia, która jest super kompleks rekreacyjny promowanie sztuki i kultury w Walencji sceny;Parque Oceanográfico która jest pełna życia morskiego, w tym Beluga wieloryby, delfiny, pingwiny i wielu kolorowych ryb tropikalnych; i Valencii Museo de las Ciencias Principe Felipe, zdecydowana muzeum i uderzające budynek, pełne interaktywnej informacji naukowej i technologii.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.