COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trasmed GLE

Trasmed, wcześniej znany jako Trasmediterranea, obsługuje rozległą sieć połączeń promowych łączących Półwysep Hiszpański z miastami takimi jak Walencja i Barcelona, ​​z Balearami. Popularne miejsca to Ibiza i Majorka.

Trasmed (Trasmediterranea) została założona w 1917 r. i została przejęta przez Accionę w 2002 r. Od tego czasu firma została przejęta przez Grimaldi Logistica Espana (GLE) w 2021 r., ponieważ Grimaldi Group nadal umacnia swoją pozycję lidera w regionie Morza Śródziemnego. Promy są wyposażone tak, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu, tak aby ich pasażerowie uznali podróż za atrakcyjną część ich wakacji. Trasmed GLE to firma transportowa przyjazna zwierzętom z domkami dla zwierząt i dostępnymi obszarami dla zwierząt, dzięki czemu możesz podróżować do raju na Balearach ze swoim futrzanym najlepszym przyjacielem.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Trasmed GLE harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Trasmed GLE