Trasmed GLE
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Trasmed GLE

Trasmed, wcześniej znany jako Trasmediterranea, obsługuje rozległą sieć połączeń promowych łączących Półwysep Hiszpański z miastami takimi jak Walencja i Barcelona, ​​z Balearami. Popularne miejsca to Ibiza i Majorka.

Trasmed (Trasmediterranea) została założona w 1917 r. i została przejęta przez Accionę w 2002 r. Od tego czasu firma została przejęta przez Grimaldi Logistica Espana (GLE) w 2021 r., ponieważ Grimaldi Group nadal umacnia swoją pozycję lidera w regionie Morza Śródziemnego. Promy są wyposażone tak, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu, tak aby ich pasażerowie uznali podróż za atrakcyjną część ich wakacji. Trasmed GLE to firma transportowa przyjazna zwierzętom z domkami dla zwierząt i dostępnymi obszarami dla zwierząt, dzięki czemu możesz podróżować do raju na Balearach ze swoim futrzanym najlepszym przyjacielem.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Trasmed GLE harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Trasmed GLE

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.