Palma
Ibiza
Promy do Ibiza
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Palma Ibiza

Trasa promowa Palma Ibiza łączy Majorka z Ibiza i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Balearia obsługuje swoje połączenia do 11 razy tydzien, Trasmediterranea 4 razy tydzien & Trasmed GLE posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych tydzien na trasie Palma Ibiza pomiędzy Majorka i Ibiza.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Majorka na Ibizę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Palma do Ibiza?

Czas przeprawy promowej z Palma do Ibiza wynosi około 3h 04m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Palma do Ibiza i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Palma do Ibiza?

Cena promu z Palma do Ibiza może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Palma do Ibiza wynosi 225 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Palma a Ibiza?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Palma do Ibiza. Są to
 • Balearia
 • Trasmediterranea
 • Trasmed GLE

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Palma do Ibiza?

Zarezerwuj promy z Palma do Ibiza poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Palma do Ibiza?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Palma do Ibiza z
 • Balearia
 • Trasmed GLE

Czy można zabrać samochód na prom z Palma do Ibiza?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Palma do Ibiza z
 • Balearia
 • Trasmed GLE

Jak daleko jest Ibiza od Palma?

Odległość pomiędzy Palma a Ibiza wynosi około 81 mil morskich.

Opinie na temat Prom Palma - Ibiza

 • "Poprawić oznaczenie drzwi"

  Na szklane wahadłowe drzwi w głównym korytarzu na poziomie Cafeterii należy nakleić jakiekolwiek oznaczenia , by łatwiej zauważyć , że są zamknięte.

  'Abel Matutes' travelled on Abel Matutes

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Palma - Przewodnik

Palma jest stolicą Balearów i znajduje się na południowym wybrzeżu hiszpańskiej wyspy Majorka. Miasto leży nad zatoką Palma oraz na północ i zachód od miasta leży Serra de Tramuntana, ktora jest główna góra na wyspie, i która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest bylo pod wpływem Bizancjum, Maurow i Jakuba I Aragon.

Obecnie miasto jest ważnym miejscem turystycznym. Atrakcje w mieście to katedra La Seu, która została pierwotnie zbudowana na miejscu wcześniejszego meczetu. Budowa katedry rozpoczęła się w 1229 i została ostatecznie zakończona w 1601. Na południe od katerdy jest Parc de la Mar (Park Morza) i między oba są mury miasta. Tutaj goście mogą zrelaksować się pod ogromnym niebieskim i żółtym baldachimem, który odcieniach rząd drewnianych ławek.

Palma port promowy znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i oferuje wspaniały widok na katedrę. Port posiada dobre połączenia z głównymi drogami do miasta. Kierunki dostępne z portu to Ibiza, Mahon, Barcelona, Valencia i Denia.


Ibiza - Przewodnik

Ibiza znajduje się na Morzu Śródziemnym, na wschód od Półwyspu hiszpańskiej, i jest jednym z Balearów. Ibiza, który obejmuje 572 km2, jest cały świat w miniaturze i rozciąga się od wybrzeża śródlądowej. Ibiza -z jego gładkiej relief- wraz z Formentera, tworzą tak zwane wyspy Pitiusas. T on Grecy o nich jako wysp sosen, Ibiza Sam będąc większy z dwóch.Najstarsza część miasta Ibiza raz pierwszy rozliczane przez Fenicjan i nadal otoczone murami zbudowany w 16 wieku, aby utrzymać piratów tureckich się. Dziś, wąskie, brukowane uliczki są obwarowane przystojnych średniowiecznych dworach.Katedra znajduje się w najwyższym punkcie, w pobliżu zamku. Spacer po ścianach, aby zorientować się w strategicznej lokalizacji. Warunki są idealne do nurkowania na całym wybrzeżu Ibizy, z czystej wody i wody temperatury do 26 stopni Celsjusza (80F) w lecie.Dno morskie w parku narodowym Las Salinas jest Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze względu na znaczenie ekologiczne trawy morskiej, która rośnie tam.


Palma do Ibiza Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Balearia 08:00 10:15 2 godziny 15 minuty Codzienność
Trasmed GLE 11:01 14:30 3 godziny 29 minuty niedz.
Trasmed GLE 20:00 23:30 3 godziny 30 minuty pon.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.