Palma na Ibizę Prom

Palma Ibiza trasa promowa laczy Majorka z Ibiza i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 30 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz.

To daje 16 przeplyniecia tydzien na trasie Palma Ibiza pomiedzy Majorka i Ibiza. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Palma - Ibiza Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Palma Ibiza

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Palma Ibiza to samochod i 2 pasazerów.

Palma Przewodnik

Palma jest stolicą Balearów i znajduje się na południowym wybrzeżu hiszpańskiej wyspy Majorka. Miasto leży nad zatoką Palma oraz na północ i zachód od miasta leży Serra de Tramuntana, ktora jest główna góra na wyspie, i która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest bylo pod wpływem Bizancjum, Maurow i Jakuba I Aragon.

Obecnie miasto jest ważnym miejscem turystycznym. Atrakcje w mieście to katedra La Seu, która została pierwotnie zbudowana na miejscu wcześniejszego meczetu. Budowa katedry rozpoczęła się w 1229 i została ostatecznie zakończona w 1601. Na południe od katerdy jest Parc de la Mar (Park Morza) i między oba są mury miasta. Tutaj goście mogą zrelaksować się pod ogromnym niebieskim i żółtym baldachimem, który odcieniach rząd drewnianych ławek.

Palma port promowy znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i oferuje wspaniały widok na katedrę. Port posiada dobre połączenia z głównymi drogami do miasta. Kierunki dostępne z portu to Ibiza, Mahon, Barcelona, Valencia i Denia.

Ibiza Przewodnik

Ibiza znajduje się na Morzu Śródziemnym, na wschód od Półwyspu hiszpańskiej, i jest jednym z Balearów. Ibiza, który obejmuje 572 km2, jest cały świat w miniaturze i rozciąga się od wybrzeża śródlądowej. Ibiza -z jego gładkiej relief- wraz z Formentera, tworzą tak zwane wyspy Pitiusas. T on Grecy o nich jako wysp sosen, Ibiza Sam będąc większy z dwóch.Najstarsza część miasta Ibiza raz pierwszy rozliczane przez Fenicjan i nadal otoczone murami zbudowany w 16 wieku, aby utrzymać piratów tureckich się. Dziś, wąskie, brukowane uliczki są obwarowane przystojnych średniowiecznych dworach.Katedra znajduje się w najwyższym punkcie, w pobliżu zamku. Spacer po ścianach, aby zorientować się w strategicznej lokalizacji. Warunki są idealne do nurkowania na całym wybrzeżu Ibizy, z czystej wody i wody temperatury do 26 stopni Celsjusza (80F) w lecie.Dno morskie w parku narodowym Las Salinas jest Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze względu na znaczenie ekologiczne trawy morskiej, która rośnie tam.