Barcelona na Ibizę Prom

Barcelona Ibiza trasa promowa laczy Hiszpania z Ibiza i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 14 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Barcelona Ibiza pomiedzy Hiszpania i Ibiza. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Barcelona na Ibizę Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Ibizę.

Barcelona - Ibiza Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz 14 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 9 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Barcelona Ibiza

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Barcelona Ibiza to samochod i 2 pasazerów.

Barcelona Przewodnik

Piekne miasto Barcelona jest stolica autonomicznego regionu Katalonii w Hiszpanii i jest drugim co do wielkosci miastem Hiszpanii po Madrycie. Miasto polozone jest na wybrzezu pomiedzy ujsciem rzeki Llobregat i rzeki Besos i graniczy od zachodu przez pasmo gorskie Serra de Collserola. Barcelona jest jednym z wiodacych na swiecie turystycznych, gospodarczych, targow/wystaw i centrow kulturalno-sportowych, a jej wplywy w handlu, edukacji, rozrywki, mediow, mody, nauki i sztuki przyczyniaja sie do jego statusu jako jednego z glownych miast globalnych. Najwazniejsze atrakcje w miescie to Barri Gotic (katalonski dla "dzielnicy gotyckiej"), gdzie wiele budynkow datuje od czasow sredniowiecza, a niektore juz w czasach rzymskich. Byc moze najbardziej znany budynek w tej dziedzinie jest majestatyczny, ale wciaz niedokonczony kosciol Sagrada Familia, ktora byla w budowie od 1882 roku i jest nadal finansowana przez prywatne darowizny.

Port w Barcelonie ma trzy terminale. Barcelona jest glownym portem na trasach do Majorki, Genui, Ibizy i Maroka (Tanger Med. W porcie znajduje sie rowniez wiele statkow wycieczkowych, takich jak Aida, RoyalCarribean i MSC dla rejsow na Morze Srodziemne. Filary z promow i statkow wycieczkowych sa w bliskiej odleglosci od centrum miasta, port zaczyna sie na koncu Las Ramblas.

Ibiza Przewodnik

Ibiza znajduje się na Morzu Śródziemnym, na wschód od Półwyspu hiszpańskiej, i jest jednym z Balearów. Ibiza, który obejmuje 572 km2, jest cały świat w miniaturze i rozciąga się od wybrzeża śródlądowej. Ibiza -z jego gładkiej relief- wraz z Formentera, tworzą tak zwane wyspy Pitiusas. T on Grecy o nich jako wysp sosen, Ibiza Sam będąc większy z dwóch.Najstarsza część miasta Ibiza raz pierwszy rozliczane przez Fenicjan i nadal otoczone murami zbudowany w 16 wieku, aby utrzymać piratów tureckich się. Dziś, wąskie, brukowane uliczki są obwarowane przystojnych średniowiecznych dworach.Katedra znajduje się w najwyższym punkcie, w pobliżu zamku. Spacer po ścianach, aby zorientować się w strategicznej lokalizacji. Warunki są idealne do nurkowania na całym wybrzeżu Ibizy, z czystej wody i wody temperatury do 26 stopni Celsjusza (80F) w lecie.Dno morskie w parku narodowym Las Salinas jest Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze względu na znaczenie ekologiczne trawy morskiej, która rośnie tam.