Walencja
Ibiza
Promy do Ibiza
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Walencja - Ibiza jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Walencja do Ibiza

Trasa promowa Walencja Ibiza łączy Hiszpania z Ibiza i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Balearia obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Trasmediterranea 5 razy tydzien, Grandi Navi Veloci 8 razy tydzien & Trasmed GLE posiada polaczenia do 8 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 28 połączeń promowych tydzien na trasie Walencja Ibiza pomiędzy Hiszpania i Ibiza.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Ibizę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Walencja do Ibiza?

  Czas przeprawy promowej z Walencja do Ibiza wynosi około 5h 07m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Walencja do Ibiza i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Walencja do Ibiza?

  Cena promu z Walencja do Ibiza może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Walencja do Ibiza wynosi 234 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Walencja a Ibiza?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Walencja do Ibiza. Są to
  • Balearia
  • Trasmediterranea
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Walencja do Ibiza?

  Zarezerwuj promy z Walencja do Ibiza poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Walencja do Ibiza?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Walencja do Ibiza z
  • Balearia
  • Trasmediterranea
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Czy można zabrać samochód na prom z Walencja do Ibiza?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Walencja do Ibiza z
  • Balearia
  • Trasmediterranea
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Walencja do Ibiza?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Balearia
  • Trasmediterranea
 • Jak daleko jest Ibiza od Walencja?

  Odległość pomiędzy Walencja a Ibiza wynosi około 110 mil morskich.

Opinie na temat Prom Walencja - Ibiza

 • "Poprawić oznaczenie drzwi"

  Na szklane wahadłowe drzwi w głównym korytarzu na poziomie Cafeterii należy nakleić jakiekolwiek oznaczenia , by łatwiej zauważyć , że są zamknięte.

  'Abel Matutes' travelled on Abel Matutes

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Walencja - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Walencja leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii, po Madrycie i Barcelonie, i leży nad brzegiem rzeki Turia, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, nad Zatoką Walencji. Jedno z największych jezior w Hiszpanii, Albufera, leży ok 11 km na południe od miasta i stanowi część parku naturalnego de l'Albufera (Rezerwat Przyrody Albufera).

Miasto ma międzynarodową renomę i jest znany z festiwalu Las Fallas, ktore odbywa odbyła się w marcu każdego roku, z tradycyjnej ceramiki i architektury, z Miasta Sztuki i Nauki zaprojektowane przez Santiago Calatrava i Felix Candela. Również popularne wśród turystów są starożytne uliczki, zawierające wiele rzymskich i arabskich budynków, i katedra, która została wybudowana w 13. i 15. wieku. Niedaleko katedry, znajduje sie gotycka bazylika Matki Boskiej, oraz wytwornia jedwabiu, która została zbudowana w stylu wczesnego gotyku i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.


Ibiza - Przewodnik

Ibiza znajduje się na Morzu Śródziemnym, na wschód od Półwyspu hiszpańskiej, i jest jednym z Balearów. Ibiza, który obejmuje 572 km2, jest cały świat w miniaturze i rozciąga się od wybrzeża śródlądowej. Ibiza -z jego gładkiej relief- wraz z Formentera, tworzą tak zwane wyspy Pitiusas. T on Grecy o nich jako wysp sosen, Ibiza Sam będąc większy z dwóch.Najstarsza część miasta Ibiza raz pierwszy rozliczane przez Fenicjan i nadal otoczone murami zbudowany w 16 wieku, aby utrzymać piratów tureckich się. Dziś, wąskie, brukowane uliczki są obwarowane przystojnych średniowiecznych dworach.Katedra znajduje się w najwyższym punkcie, w pobliżu zamku. Spacer po ścianach, aby zorientować się w strategicznej lokalizacji. Warunki są idealne do nurkowania na całym wybrzeżu Ibizy, z czystej wody i wody temperatury do 26 stopni Celsjusza (80F) w lecie.Dno morskie w parku narodowym Las Salinas jest Światowego Dziedzictwa UNESCO, ze względu na znaczenie ekologiczne trawy morskiej, która rośnie tam.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.