COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trasmediterranea

Trasmediterranea jest wiodącym operatorem promowym oferującym rozległą sieć tras promowych łączących Półwysep Hiszpański z Balearami, Wyspami Kanaryjskimi, autonomicznymi miastami Ceuta i Melilla oraz Marokiem i Algierii w Afryce Północnej.

Choć zwykle wysokie prędkości wykorzystywane są na krótsze wycieczki, gdzie szybkość i wygoda jest celem podróży, na dłuższych trasach, promy Trasmediterranea są wyposażone tak, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu by pasażerowie milei mila podróż.

Założona w 1917 roku Trasmediterranea jest główna firma promowa w Hiszpanii i jedna z największych w Europie z licznych statków łączących różne miejsca przez cały rok. Trasmediterranea została przejęta przez Acciona w 2002 roku, jeden z największych korporacji w Hiszpanii.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Trasmediterranea i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Trasmediterranea. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Trasmediterranea

Trasmediterranea opinie klientów

 • "Cruise"

  It was a very pleasant cruise, the seats and armchairs were very comfortable. The food in the bar was good.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  Prom tani i wygodny chociaż przeznaczony głównie dla zmotoryzowanych turystów. Podróżowałem bez rezerwacji kabiny. Dość mało podróżnych umożliwia wygodny nocleg na miejscach dla siedzących. Załoga nie robi problemu śpiącym, zajmującym kilka siedzeń. Brak informacji, że w cenie biletu są też posiłki i informacje tylko po hiszpańsku powodują niepewność, co się w ramach biletu należy. Ogólnie - polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Klimatyzacja kajut"

  Niestety kajuty sa bardzo mało klimatyzowane i problem z zapychającą się toaletą a po za tym wszystko inne wporządku :)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniale jedzenie"

  Super katering, jedzenie bylo wysmienite. Toalety bylo slabo posprzatane.

  Przeczytaj Więcej Zwiń