Ibiza do Palma Prom

Ibiza Palma trasa promowa laczy Ibiza z Majorka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 30 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz.

To daje 15 przeplyniecia tydzien na trasie Ibiza Palma pomiedzy Ibiza i Majorka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Ibiza - Palma Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 14 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ibiza Palma

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza Palma to samochod i 2 pasazerów.

Ibiza Przewodnik

Ibiza to wyspa położona na Morzu Śródziemnym i stanowi część hiszpańskich Balearow. Wyspa jest około 80 km od wybrzeża Walencji na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii kontynentalnej. Główne miasta to Ibiza, Santa Eulalia des Riu Sant Antoni de Portmany. Ibiza, z portem, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest popularnym miejscem dla turystów. Odziewczajacy, znajda renesansowe budynki, kościół Santo Domingo, katedra, dom Curii, Muzeum Archeologiczne, Zamek, Muzeum Sztuki Współczesnej w Ibizie i Necropolis del Puig des Punica Molins.

Wyspa zyskała reputację letniego klubu z wieloma turystami odwiedzających wyspę, aby wziąć udzial w nocnych klubach muzycznych. Jednak na Ibizie jest wiecej niz tylko zycie nocne. Duże części wyspy zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która chroni piekno wispy od rozwoju.

Promy z Ibizy wyplywaja do Barcelony, Majorka, Denia, Palmy, Walencji i Formentera.

Palma Przewodnik

Palma jest stolicą Majorki i zawiera najważniejsze zabytki wszystkich miast na Balearach. Palma liczy około 300 tysięcy, a wielu ważnych przywódców z przeszłości odcisnęły piętno w mieście z imponujących i imponujących budynków, w tym cudownie szczegółowym Le Seu katedry. Z ciekawych wąskich, czyste ulice, ciche dziedzińce, a port przodu i wiele odrestaurowanych zabytkowych budynkach, to zawsze przyjemnie się na spacer po mieście. Zadrzewionej Passeig d'es Born w Palma jest szerokości aleja i głównej promenady miasta. Jest to jeden z najpiękniejszych części Palma i Passeig d'es Born tworzy oś, która rozcina miasto i znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów. Monumentalne mury miasta Mallorca zostały zbudowane na miejscu średniowiecznych murów i prezentowanych galerii, które biegły wzdłuż górnej, gdzie silna obrona może chronić wyspę przed najeźdźcami. Imponujące mury Palmy to popularny chodnik, z widokiem katedry i starego miasta i są warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc, które zawierają Ibiza, Barcelona, Valencia i Denia.