Alcudia do Barcelona Prom

Alcudia Barcelona trasa promowa laczy Majorka z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 30 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 30 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Alcudia Barcelona pomiedzy Majorka i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Alcudia do Barcelona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Majorka do Hiszpanii.

Alcudia - Barcelona Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Alcudia Barcelona

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Alcudia Barcelona to samochod i 2 pasazerów.

Alcudia Przewodnik

Alcudia jest miastem w hiszpanskiej wspolnocie autonomicznej Balearow. Jest glownym osrodkiem turystycznym w polnocnej czesci Majorki, a to duzy osrodek popularny wsrod rodzin. Wiekszosc hoteli jest w miescie Port d'Alcudia i Platja d'Alcudia wzdluz dlugosci 14 km plazy, ktora rozciaga sie az do Can Picafort. Alcudia Stare miasto jest dobrze zachowane z domami siegajacymi 13 wieku. Stare miasto jest otoczone sredniowiecznym murem. Oryginalne Alcudia Old Town polozone jest okolo 2 mil w glab ladu od portu.

Dla zwiedzajacych, ktorzy planuja podroz do miejscowosci Alcúdia samochodem lub motocyklem, beda musieli przedostac sie promem, ktory dziala codziennie z Barcelony, Denia i Walencji do Majorki. W miesiecach letnich jest rowniez bezposrednia trasa z Barcelony do Alcudii z Balearia Ferries. Normalny czas podrozy wynosi 7 godzin, ale moze byc skrocony do 3 godzin, jesli uzyjesz Fast Ferry. Jest to tanszy sposob na podroz na wyspe, niz lot.

Barcelona Przewodnik

Hiszpańskie miasto Barcelona znajduje się na wybrzeżu, pomiędzy ujściem rzeki Llobregat i rzeka Besos i graniczy na zachodzie z pasmem górskim Serra de Collserola. Barcelona jest stolicą autonomicznego regionu Katalonii i jest drugim co do wielkości miastem Hiszpanii po Madrycie. Założone jako rzymskie miasto, w średniowieczu Barcelona stałs się stolicą powiatu w Barcelonie. Po połączeniu się z Królestwa Aragonii, Barcelona nadal jest ważnym miastem w Koronie Aragonii. Barcelona ma bogate dziedzictwo kulturowe i jest dziś ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Szczególnie znane są dzieła architektury Antoniego Gaudiego i Lluís Domènech i Montaner, które zostały wpisane na Liste Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Barcelona ma wiele muzeów, które obejmują różne obszary i epoki. Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii zawiera znaną kolekcję sztuki romańskiej, podczas gdy Barcelona Museum of Contemporary Art koncentruje się na post-1945 katalońskiej i hiszpańskiej sztuki. Fundació Joan Miró, Muzeum Picassa i Fundacja Antoniego Tapiesa posiada ważne kolekcje tych światowej sławy artystów, a także Muzeum Can Framis, który skupia się na wątku 1960 Sztuki Katalonii, ktora jest własnością Fundació Vila Casas.

Barcelona jest głównym terminalem promowym na trasach do Majorki, Genui, Ibizy i Maroka (Tanger Med). Nabrzeża dla promów i statków wycieczkowych znajdują się blisko centrum miasta, port zaczyna się na końcu Las Ramblas.