Palma do Walencja Prom

Palma Walencja trasa promowa laczy Majorka z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 13 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 30 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 8 godz.

To daje 20 przeplyniecia tydzien na trasie Palma Walencja pomiedzy Majorka i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Palma do Walencja Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Majorka do Hiszpanii.

Palma - Walencja Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 13 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Palma Walencja

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Palma Walencja to samochod i 2 pasazerów.

Palma Przewodnik

Palma jest stolicą Balearów i znajduje się na południowym wybrzeżu hiszpańskiej wyspy Majorka. Miasto leży nad zatoką Palma oraz na północ i zachód od miasta leży Serra de Tramuntana, ktora jest główna góra na wyspie, i która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest bylo pod wpływem Bizancjum, Maurow i Jakuba I Aragon.

Obecnie miasto jest ważnym miejscem turystycznym. Atrakcje w mieście to katedra La Seu, która została pierwotnie zbudowana na miejscu wcześniejszego meczetu. Budowa katedry rozpoczęła się w 1229 i została ostatecznie zakończona w 1601. Na południe od katerdy jest Parc de la Mar (Park Morza) i między oba są mury miasta. Tutaj goście mogą zrelaksować się pod ogromnym niebieskim i żółtym baldachimem, który odcieniach rząd drewnianych ławek.

Palma port promowy znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i oferuje wspaniały widok na katedrę. Port posiada dobre połączenia z głównymi drogami do miasta. Kierunki dostępne z portu to Ibiza, Mahon, Barcelona, Valencia i Denia.

Walencja Przewodnik

Hiszpańskim mieście Walencja jest trzecim największym miastem w Hiszpanii i jest traktowane jako stopniowe miasta, z spektakularne architektury, zarówno starych jak i nowych. Walencja jest znana z doskonałej klimatu, z rozległym regionie Walencji zawierającego wiele pięknych piaszczystych plaż, a ponad 500 km linii brzegowej.Miasto Walencji znany jest jako domu paella i ma wiele wspaniałe restauracje i wyśmienitą kuchnię w całym mieście, w tym wielu barów tapas w starej dzielnicy, wokół przestronnej Plaza de la Reina.Unikalny Valencia Miasto Sztuki i Nauki zawiera cztery główne atrakcje: L'Hemisfèric Planetarium, które ma planetarium, nowoczesne kino i informacje astronomii;Palacio de las Artes Reina Sofia, która jest super kompleks rekreacyjny promowanie sztuki i kultury w Walencji sceny;Parque Oceanográfico która jest pełna życia morskiego, w tym Beluga wieloryby, delfiny, pingwiny i wielu kolorowych ryb tropikalnych; i Valencii Museo de las Ciencias Principe Felipe, zdecydowana muzeum i uderzające budynek, pełne interaktywnej informacji naukowej i technologii.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.