Ibiza do Barcelona Prom

Ibiza Barcelona trasa promowa laczy Ibiza z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 9 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 15 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 9 godz.

To daje 15 przeplyniecia tydzien na trasie Ibiza Barcelona pomiedzy Ibiza i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Ibiza do Barcelona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Ibiza do Hiszpanii.

Ibiza - Barcelona Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 9 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 6 Cotygodniowe Przeprawy 9 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ibiza Barcelona

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ibiza Barcelona to samochod i 1 pasazer.

Ibiza Przewodnik

Ibiza to wyspa położona na Morzu Śródziemnym i stanowi część hiszpańskich Balearow. Wyspa jest około 80 km od wybrzeża Walencji na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii kontynentalnej. Główne miasta to Ibiza, Santa Eulalia des Riu Sant Antoni de Portmany. Ibiza, z portem, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest popularnym miejscem dla turystów. Odziewczajacy, znajda renesansowe budynki, kościół Santo Domingo, katedra, dom Curii, Muzeum Archeologiczne, Zamek, Muzeum Sztuki Współczesnej w Ibizie i Necropolis del Puig des Punica Molins.

Wyspa zyskała reputację letniego klubu z wieloma turystami odwiedzających wyspę, aby wziąć udzial w nocnych klubach muzycznych. Jednak na Ibizie jest wiecej niz tylko zycie nocne. Duże części wyspy zostały również wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która chroni piekno wispy od rozwoju.

Promy z Ibizy wyplywaja do Barcelony, Majorka, Denia, Palmy, Walencji i Formentera.

Barcelona Przewodnik

Hiszpańskie miasto Barcelona znajduje się na wybrzeżu, pomiędzy ujściem rzeki Llobregat i rzeka Besos i graniczy na zachodzie z pasmem górskim Serra de Collserola. Barcelona jest stolicą autonomicznego regionu Katalonii i jest drugim co do wielkości miastem Hiszpanii po Madrycie. Założone jako rzymskie miasto, w średniowieczu Barcelona stałs się stolicą powiatu w Barcelonie. Po połączeniu się z Królestwa Aragonii, Barcelona nadal jest ważnym miastem w Koronie Aragonii. Barcelona ma bogate dziedzictwo kulturowe i jest dziś ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Szczególnie znane są dzieła architektury Antoniego Gaudiego i Lluís Domènech i Montaner, które zostały wpisane na Liste Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Barcelona ma wiele muzeów, które obejmują różne obszary i epoki. Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii zawiera znaną kolekcję sztuki romańskiej, podczas gdy Barcelona Museum of Contemporary Art koncentruje się na post-1945 katalońskiej i hiszpańskiej sztuki. Fundació Joan Miró, Muzeum Picassa i Fundacja Antoniego Tapiesa posiada ważne kolekcje tych światowej sławy artystów, a także Muzeum Can Framis, który skupia się na wątku 1960 Sztuki Katalonii, ktora jest własnością Fundació Vila Casas.

Barcelona jest głównym terminalem promowym na trasach do Majorki, Genui, Ibizy i Maroka (Tanger Med). Nabrzeża dla promów i statków wycieczkowych znajdują się blisko centrum miasta, port zaczyna się na końcu Las Ramblas.