Walencja do Palma Prom

Walencja Palma trasa promowa laczy Hiszpania z Majorka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 13 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 7 godziny 45 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 8 godz.

To daje 20 przeplyniecia tydzien na trasie Walencja Palma pomiedzy Hiszpania i Majorka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Walencja do Palma Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Majorkę.

Walencja - Palma Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 13 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Walencja Palma

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Walencja Palma to samochod i 2 pasazerów.

Walencja Przewodnik

Hiszpańskie miasto Walencja leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii, po Madrycie i Barcelonie, i leży nad brzegiem rzeki Turia, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, nad Zatoką Walencji. Jedno z największych jezior w Hiszpanii, Albufera, leży ok 11 km na południe od miasta i stanowi część parku naturalnego de l'Albufera (Rezerwat Przyrody Albufera).

Miasto ma międzynarodową renomę i jest znany z festiwalu Las Fallas, ktore odbywa odbyła się w marcu każdego roku, z tradycyjnej ceramiki i architektury, z Miasta Sztuki i Nauki zaprojektowane przez Santiago Calatrava i Felix Candela. Również popularne wśród turystów są starożytne uliczki, zawierające wiele rzymskich i arabskich budynków, i katedra, która została wybudowana w 13. i 15. wieku. Niedaleko katedry, znajduje sie gotycka bazylika Matki Boskiej, oraz wytwornia jedwabiu, która została zbudowana w stylu wczesnego gotyku i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.

Palma Przewodnik

Palma jest stolicą Majorki i zawiera najważniejsze zabytki wszystkich miast na Balearach. Palma liczy około 300 tysięcy, a wielu ważnych przywódców z przeszłości odcisnęły piętno w mieście z imponujących i imponujących budynków, w tym cudownie szczegółowym Le Seu katedry. Z ciekawych wąskich, czyste ulice, ciche dziedzińce, a port przodu i wiele odrestaurowanych zabytkowych budynkach, to zawsze przyjemnie się na spacer po mieście. Zadrzewionej Passeig d'es Born w Palma jest szerokości aleja i głównej promenady miasta. Jest to jeden z najpiękniejszych części Palma i Passeig d'es Born tworzy oś, która rozcina miasto i znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów. Monumentalne mury miasta Mallorca zostały zbudowane na miejscu średniowiecznych murów i prezentowanych galerii, które biegły wzdłuż górnej, gdzie silna obrona może chronić wyspę przed najeźdźcami. Imponujące mury Palmy to popularny chodnik, z widokiem katedry i starego miasta i są warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc, które zawierają Ibiza, Barcelona, Valencia i Denia.