COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Walencja - Palma jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Walencja do Palma - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Majorkę.

Przewoźnicy Promowi - Walencja - Palma

  • 12 Sailings Weekly 7 hr 15 min
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 7 hr 40 min
  • Get price
  • 5 Sailings Weekly 7 hr
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 7 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Walencja - Palma

 • "Rejs promem"

  Pełen profesjonalizm, punktualność, szybka odprawa, miła obsługa, spokojny bezstresowy rejs. Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa"

  Pełen profesjonalizm, punktualność, miła obsługa, polecam.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Walencja do Palma

Trasa promowa Walencja Palma łączy Hiszpania z Majorka i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Balearia obsługuje swoje połączenia do 12 razy tydzien, Trasmediterranea 10 razy tydzien, Grandi Navi Veloci 5 razy tydzien & Trasmed GLE posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 33 połączeń promowych tydzien na trasie Walencja Palma pomiędzy Hiszpania i Majorka.

Walencja - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Walencja leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to trzecie co do wielkości miasto Hiszpanii, po Madrycie i Barcelonie, i leży nad brzegiem rzeki Turia, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, nad Zatoką Walencji. Jedno z największych jezior w Hiszpanii, Albufera, leży ok 11 km na południe od miasta i stanowi część parku naturalnego de l'Albufera (Rezerwat Przyrody Albufera).

Miasto ma międzynarodową renomę i jest znany z festiwalu Las Fallas, ktore odbywa odbyła się w marcu każdego roku, z tradycyjnej ceramiki i architektury, z Miasta Sztuki i Nauki zaprojektowane przez Santiago Calatrava i Felix Candela. Również popularne wśród turystów są starożytne uliczki, zawierające wiele rzymskich i arabskich budynków, i katedra, która została wybudowana w 13. i 15. wieku. Niedaleko katedry, znajduje sie gotycka bazylika Matki Boskiej, oraz wytwornia jedwabiu, która została zbudowana w stylu wczesnego gotyku i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Port w Walencji ma regularne usługi pasażerskie do iz Balearów i Włoch, wraz z rosnącą liczbą odwiedzających statków wycieczkowych.


Palma - Przewodnik

Palma jest stolicą Majorki i zawiera najważniejsze zabytki wszystkich miast na Balearach. Palma liczy około 300 tysięcy, a wielu ważnych przywódców z przeszłości odcisnęły piętno w mieście z imponujących i imponujących budynków, w tym cudownie szczegółowym Le Seu katedry. Z ciekawych wąskich, czyste ulice, ciche dziedzińce, a port przodu i wiele odrestaurowanych zabytkowych budynkach, to zawsze przyjemnie się na spacer po mieście. Zadrzewionej Passeig d'es Born w Palma jest szerokości aleja i głównej promenady miasta. Jest to jeden z najpiękniejszych części Palma i Passeig d'es Born tworzy oś, która rozcina miasto i znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów. Monumentalne mury miasta Mallorca zostały zbudowane na miejscu średniowiecznych murów i prezentowanych galerii, które biegły wzdłuż górnej, gdzie silna obrona może chronić wyspę przed najeźdźcami. Imponujące mury Palmy to popularny chodnik, z widokiem katedry i starego miasta i są warte odwiedzenia.

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc, które zawierają Ibiza, Barcelona, Valencia i Denia.