COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corsica Ferries

Corsica Sardinia Ferries, znana jako Corsica Ferries obsługuje promy z Francji i Włoch na Korsykę, Sardynię i Elbę.

Corsica Ferries od 40 lat jest wiodącą prywatną firmą promową specjalizującą się w przeprawach na Korsykę i Sardynię. Ich filozofia to zapewnienie bezpiecznych i wysokiej jakości przepraw na każdej trasie.

Wszystkie restauracje na pokładach Corsica Ferries są członkami renomowanej sieci Chaine des Rotisseurs - znanej z wysokiej jakości dań z kuchni międzynarodowej i profesjonalizmu kucharzy.

Corsica Sardinia Ferries oferuje do 15 przepraw dziennie na Korsykę i Sardynię oraz do 7 rejsów dziennie na Wyspę Elba w archipelagu Wysp Toskańskich.

Zobacz Corsica Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Corsica Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Corsica Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Corsica Ferries

Corsica Ferries opinie klientów

 • "opis promu"

  ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wszystko ok"

  polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia prom Bastia -Livorno "

  Ogromny minus to fakt, że na bilecie była inna godzina wypłynięcia promu z portu w Bastii niż faktycznie. Gdyby nie fakt, że przyjechaliśmy na dwie godziny przed planowaną odprawą to byśmy się spóźnili. Niestety nikt nie poinformował nas o tym błędzie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nocny prom z Sardynii"

  Świetnie połączenie Sardynia - Włochy kontynentalne. Polecam wszystkim wybierającym się na Sardynię samochodem.

  Przeczytaj Więcej Zwiń