Tulon do Porto Torres Prom

Tulon Porto Torres polaczenie laczy Francja z Sardynia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 7 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Tulon Porto Torres zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Tulon do Porto Torres Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja na Sardynię.

Tulon - Porto Torres Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Tulon Porto Torres

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tulon Porto Torres to samochod i 2 pasazerów.

Tulon Przewodnik

Francuskie miasto Tulon leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego na południu Francji. Jest głównym francuskim portem wojskowym, który jest domem dla francuskiego lotniskowca Charles de Gaulle Navy i jej grupy bojowej wraz z resztą francuskiej floty śródziemnomorskiej. Historia Toulon ma silne powiązania z wielu gałęzi przemysłu, w tym przemysłu stoczniowego, produkcji wina, uzbrojenia, papieru, mapy, obuwia, sprzętu elektronicznego oraz produkcji sprzętu lotniczego.

Stare Miasto w Toulon znajduje się pomiędzy portem, Boulevard de Strasbourg i Cours Lafayette, i charakteryzuje się wąskimi uliczkami, fontannami i małymi placami i gdzie znajduje sie katedra miasta. Niestety obszar popadł w ruinę w 1980-tych i 1990-tych, ale na szczęście wiele fontann i placów w mieście zostało przywróconych, które przyciągaja wiele nowych sklepów do otwarcia.

Port miejski posiada dwa terminale promowe i ma dobre uslugi w tym kawiarnie, automaty, snack bar, toalety i parking. Promy odplywaja do Ajaccio, Bastia, Ile Rousse i Civitavecchia.

Porto Torres Przewodnik

Włoskie miasto Porto Torres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Sardynii i jest około 25 km do wschodniego cypla Gorditanian. Porto Torres, z 2000 lat historii, jest idealnym miejscem dla tych, którzy nie chcą przegapić kultury, delektując się wakacjami nad morzem. Miasto zostało założone przez Juliusza Cezara w 46 rne nadal pokazuje pozostałości starożytnego miasta Turris Libisonis. Jeśli odwiedza Narodowe Muzeum Archeologiczne i archeologicznego można podziwiać jego ważnych znalezisk, starożytne spa i spacer po brukowanych uliczek i domów ozdobione pięknym wielobarwnego marmuru. Istnieje wiele parków i terenów zielonych w mieście, w którym goście mogą spędzić kilka godzin na odpoczynek.Miasto posiada również wiele restauracji i trattorii, gdzie goście mogą wypróbować lokalne specjały.

Port jest połączony promami do Genui, Marsylii, Tulonu, Barcelona, Civitavecchia, Propriano.