Bastia
Golfo Aranci
Promy do Sardynia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Bastia Golfo Aranci

Bastia Golfo Aranci polaczenie laczy Korsyka z Sardynia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Bastia Golfo Aranci zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Bastia do Golfo Aranci - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka na Sardynię.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Bastia do Golfo Aranci?

  Czas przeprawy promowej z Bastia do Golfo Aranci wynosi około 5h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Bastia do Golfo Aranci i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Bastia do Golfo Aranci?

  Cena promu z Bastia do Golfo Aranci może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Bastia do Golfo Aranci wynosi 121 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Bastia a Golfo Aranci?

  Jest 1 operator promowy dla Bastia do Golfo Aranci i jest to
  • Corsica Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Bastia do Golfo Aranci?

  Zarezerwuj promy z Bastia do Golfo Aranci poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Bastia do Golfo Aranci?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Bastia do Golfo Aranci z
  • Corsica Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Bastia do Golfo Aranci?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Bastia do Golfo Aranci z
  • Corsica Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Bastia do Golfo Aranci?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.
 • Jak daleko jest Golfo Aranci od Bastia?

  Odległość pomiędzy Bastia a Golfo Aranci wynosi około 101 mil morskich.

Bastia - Przewodnik

Bastia to miasto w północno-wschodniej części wyspy Korsyki. Miasto ma główny port na wyspie, a także jest głównym handlowym miastem wyspy. Bastia ma trzy różne porty. Stary port ("Vieux Port") znajduje się w wąskiej zatoce i jest używany przez łodzie rybackie i rekreacyjne. Znajdujący się nieco na północ jest komercyjny port promowy i na północ od portu promowego leży przystań Toga, która jest używana przez łodzie rekreacyjne, takie jak żaglówki i jachty.

Ciekawe miejsca w Bastia to m.in. Muzeum Korsyki, dawny pałac Genuenskich gubernatorów, w którym teraz mieści się muzeum etnografii Korsyki i twierdzy z 16-wieczna dzwonnica. Dzwonnica oferuje wspaniałe widoki na stary port, Terra Vecchia, góry i wybrzeże.

Port w Bastia oferuje promy do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i Włoch (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).


Golfo Aranci - Przewodnik

Golfo Aranci to nazwa zatoki, która znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii, we Włoszech.Miasto ma dogodne połączenia morskie z resztą Włoch dzięki jego ważnego portu. To jest tylko kilka kilometrów od Porto Rotondo i 15 km od Olbii.Nazwa Golfo Aranci posiada dwa różne wyjaśnienia; pierwszy dotyczy odległych wrak statku pełnym pomarańczy, drugiego i bardziej wiarygodny jest związane z Sardynii terminu "granci", kraby, które można łatwo znaleźć w tym obszarze.Rezerwat morski z pobliskiej wyspy Tavolara jest warte odwiedzenia, wraz z pięknym Capo Coda Cavallo.Morze, słynie z czystej wody i urody oferuje wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, w szczególności nurkowania. W pobliżu znajduje się urokliwy Cala Moresca i jego sosnowy las, który może zostać osiągnięty tylko na piechotę lub rowerem. Jednym z najbardziej malowniczych pozostałości archeologicznych obszaru jest Święta Studnia Milis, która sięga czasów Nuragic.

Są codziennie promy działające od miejskiego portu do Civitavecchia, Livorno i Fiumincino.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.