Bonifacio do Santa Teresa di Gallura Prom

Bonifacio Santa Teresa di Gallura trasa promowa laczy Korsyka z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Moby Lines obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 50 minuty gdy Blu Navy serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 56 przeplyniecia tydzien na trasie Bonifacio Santa Teresa di Gallura pomiedzy Korsyka i Sardynia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Bonifacio do Santa Teresa di Gallura Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka na Sardynię.

Bonifacio - Santa Teresa di Gallura Armatorzy Promowi

  • Moby Lines
    • 4 Przeprawy Dziennie 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Blu Navy
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Bonifacio Santa Teresa di Gallura

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bonifacio Santa Teresa di Gallura to samochod + 2 pasazerów.

Bonifacio Przewodnik

Bonifacio to miasto na poludniowym krancu wyspy Korsyki we Francji. Bonifacio polozona jest bezposrednio nad Morzem Srodziemnym i jest oddzielona od Sardynii przez Ciesnine Bonifacio, ktora ma 11km szerokosci. Jest to miasto, umieszczone na najlepszym i jedynym duzym porcie na poludniowym wybrzezu. Miasto jest popularnym miejscem turystycznym w okresie letnim, po czesci ze wzgledu na jego bliskosc do pieknych plaz, a takze ze wzgledu na historie i turystyczne atrakcje, ktore obejmuja torra di Sant 'Amanza, torra di Sponsaglia, Eglise Saint-Dominique de Bonifacio i Eglise Sainte Marie-Majeure de Bonifacio.

Bonifacio ma dwa prehistoryczne znaczenie: starozytnej jaskini schronienie Araguina-Sennola poblizu miejscowosci Capello, na polnoc od miasta i grob Vasculacciu dalej na polnoc w poblizu Figari. Pierwszym z nich jest miejscem Bozej Bonifacio, zenski pochowek datowany okolo 6570 roku p.n.e.. Drugi nalezy do kultury megalitycznych i jest datowane na bliskim neolitu. Wyrownanie dwoch i szerokiego wykorzystania Chert od Monte Arci na Sardynii pokazujz, ze Zatoka Bonifacio byla droga do srodladowej Korsyki od najdawniejszych czasow.

Polaczenia promowe z portu wyplywaja do Santa Teresa di Gallura, Sardynia.

Santa Teresa di Gallura Przewodnik

Sardynii miasta Santa Teresa di Gallura znajduje się na północnym krańcu wyspy, na Cieśninę Bonifacio. Główny plac miasta znajduje się wiele kawiarni i restauracji, które zaspokajają dla gości miasta, choć należy zauważyć, że wiele w pobliżu, w okresie poza sezonem. Głównym plaży miejskiej, Rena Bianca, znajduje się w niewielkiej odległości od miasta. Wieża Longosardo w mieście, który wznosi się na skalistym cyplu z widokiem na morze jest popularną atrakcją turystyczną. Został wzniesiony w XVI wieku w okresie Aragonii i ma widok, który trwa zarówno w zatoce Porto Longone w tle, białe klify, które otaczają miasto Korsyki Bonifacio. Z lewej strony, na wybrzeżu schodzi w kierunku plaży Rena Bianca, który kończy się w niewielkiej odległości od klifów "Isola Monica", gdzie ślady opuszczonej jaskini pozostać.

Port miasta jest głównym punktem wyjścia dla promów na Korsyce.