Golfo Aranci do Livorno Prom

Golfo Aranci Livorno polaczenie laczy Sardynia z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 17 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Golfo Aranci Livorno zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Golfo Aranci do Livorno Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia do Wloch.

Golfo Aranci - Livorno Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 17 przeprawy w tygodniu 6 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Golfo Aranci Livorno

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Golfo Aranci Livorno to samochod + 2 pasazerów.

Golfo Aranci Przewodnik

Golfo Aranci to miasto w prowincji Olbia-Tempio na włoskiej wyspie Sardynia. Znajduje się około 200 km na północ od Cagliari i 13 km na północny-wschód od Olbii. Miasto ma dogodne połączenia morskie z resztą Włoch. Oprócz plaż w zatoce, turysci powinni również odwiedzić piękne plaże w okolicach miasta, na przykład, Cala Moresca Cala Greca, Cala Sabina i Spiaggia Bianca. Rezerwat morski wyspy Tavolara jest bardzo blisko, obok pięknej Capo Coda Cavallo. Morze słynie z przejrzystości i urody i oferuje wspaniałe możliwości uprawiania sportów wodnych, w szczególności nurkowania.

Połączenia promem sa do Włoch poprzez codzienne promy do portów Livorno i Civitavecchia, Fiumicino. Udogodnienia w tym małym porcie są ograniczone do hali odplywow, kawiarni i małego sklepu spożywczego.

Livorno Przewodnik

Włoskie miasto Livorno jest ważnym portem morskim na zachodnim wybrzeżu Włoch. Wiele statków wycieczkowych odwiedza Livornoponieważ jest brama morska w regionie Toskanii.Miasto to również ważny terminal promowy. Wielu turystów odwiedza Livorno na trasie do głównych atrakcji turystycznych w Toskanii Florencja, Piza, Lucca i Siena. Livorno zostało zaprojektowane jako "Idealne miasto" podczas włoskiego renesansu, kiedy to został rządzonym przez Wielkiego Księcia rodziny Medici. Główne uzupełnienia zostały zaprojektowane przez architekta Bernardo Buontalenti pod koniec 16 wieku. Podobnie jak wielu włoskie miastach, Livorno niegdyś otoczony murami, które powstały, aby chronić swoich obywateli przed najeźdźcami. Wiele z tych starożytnych murów są wciąż nienaruszone do dziś i są warte odwiedzenia.

Port oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym podjazdy dla wózków inwalidzkich i toalety i prysznic dla podróżnych. Posiada również bary, restauracje, kioski usług informacji dla pasażerów, centrum konferencyjne, banki oraz wiele dodatkowych usług. Z portu, są połączenia promowe do Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari i Tunezji.