Ile Rousse do Nicea Prom

Ile Rousse Nicea polaczenie laczy Korsyka z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ile Rousse Nicea zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ile Rousse do Nicea Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka do Francji.

Ile Rousse - Nicea Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 3 Przeprawy Dziennie 6 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Ile Rousse Nicea

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ile Rousse Nicea to samochod i 2 pasazerów.

Ile Rousse Przewodnik

Ile Rousse jest miastem w regionie Haute-Corse we Francji na Korsyce. Miasto, założone w 1758 roku przez Pasquale Paoli, pierwotnie nazwany Isola Rossa, która służyła jako naturalny port. Co ciekawe, pomimo, że wyspa jest w języku francuskim, miasto jest jednym z dwóch miast na wyspie, które mają nazwy francuskie - inne zachowaly swoje włoskie nazwy.

Dzięki plaży na południu w Plage de Rindara i skalistej wysepki na północy, Ile-Rousse jest w malowniczej okolicy, co nie dziwne - teraz przyciąga wielu turystów. Architektura tego miasta, która obejmuje kilka atrakcyjnych budynków, w dużej mierze pochodzi z końca 18 i początku 19 wieku. W centrum miasta, na Place Paoli, znajduje się popiersie Pasquale Paoli. Plac jest otwarty na morze na zachód i ma przyjemny rynek. Oferując cień pod platanami, jest to dobre miejsce, z którego można wyjść na oba stare i nowe miasto.

Z miejskiego portu, odpływają promy do Nicei i Marsylii, Tulonu.

Nicea Przewodnik

Francuskie miasto Nicea to stolica Lazurowego Wybrzeza i jest prawdziwym kosmopolitycznym miejscem turystycznym. Ta czesc Riwiery Francuskiej jest idealnym miejscem dla milosnikow slonca, wiele osob decyduje sie na relaks po Nicei spektakularnej linii brzegowej podczas slonecznych latem i lagodna zima, gdzie jestes w stanie opalac. Narciarstwo wodne, parascend, jet-ski lub po prostu wypic sprawne koktajl. Ladny jest domem dla wielu wolnych odcinkach plazy, a takze lacznie 15 prywatnych terenach plazowych, dalej "plages concédées", gdzie lezaki mozna wypozyczyć za niewielką oplata. Wielu turystow przebywających w Nicei wybrać się na spacer wzdłuż Promenady Anglików (Promenada Anglików), która sięga prawie 200 lat i linii wybrzeża śródziemnomorskiego miasta w Baie des Anges (Bay of Angels). Centralny do życia w Nicei, ten legendarny bulwar jest lepiej znany jako po prostu "Promenada" i rozciąga się na dlugosci około 6 km /4 mile,odpoczac i cieszyc się wspanialy widok na morze.Linia brzegowa z Nicei jest pelne atrakcji turystycznych, a poblizu znajduja sie rowniez liczba atrakcyjne miasta Lazurowe Wybrzeze i miasta. Rowniez w poblizu Nicei wiele tradycyjnych wiosek prowansalski, ktore sa pelne charakteru.